Na wszelki wypadek, gdyby ktoś przegapił ostatnie dni i tygodnie na listach bestsellerów, mamy dla Was zestaw najlepiej sprzedających się kawałków w najpopularniejszym sklepie z tanecznymi mp3... 19 UserComments

Beatportowe sztosy TOP 5

Artykuł dodano: 2 lutego 2012, godz. 08:55
Odsłony: 5973x
Na wszelki wypadek, gdyby ktoś przegapił ostatnie dni i tygodnie na listach bestsellerów, mamy dla Was zestaw najlepiej sprzedających się kawałków w najpopularniejszym sklepie z tanecznymi empetrójkami. Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu listę Beatportu zdominowały stosunkowo komercyjne, mniej lub więcej big roomowe wydawnictwa, tak jest również w tym momencie.
Jeżeli macie uprzedzenie do masywnych, big roomowych sztosów, zapewne nie spodobają Wam się nowe kawałki Afrojacka, Dirty South i Thomasa Golda, Hardwella, więcej szansy będzie mieć Federick Scavo i jego wersja „Lady”, który to hit duetu Modjo przerobił ostatnio Richard Grey. Axwell z kolei znów wyłapał porywający numer kogoś innego i jak wcześniej w przypadku „Resurrection” Michaela Calfana, ratuje się i podbija listy z nie swoim motywem.Jedno jest pewne – wszystkie z tych numerów mają spory komercyjny potencjał i jest szansa, że zostaną z nami na dłużej. Może wytrzymają nawet do lata i będą wybrzmiewać na tegorocznych festiwalach? Sprawdźcie największe hity ostatnich dni i dajcie znać, czy Waszym zdaniem zasłużyły na tak dużą popularność.

Afrojack & Shermanology - Can't Stop Me (Club Mix)


Hardwell - Spaceman (Original Mix) HQ


Ivan Gough & Feenixpawl feat. Georgi Kay - In My Mind (Axwell Mix)


Dirty South & Thomas Gold feat. Kate Elsworth - Eyes Wide Open (Original Mix)


Richard Grey - Lady (Federico Scavo Remix)


Komentarze
 • WaSiLThCPlAyEr2 lutego 2012, godz. 21:03
  faktycznie sztosy ;/
 • dj_mOnia3 lutego 2012, godz. 02:33
  No średnio mi się podobają te kawałki hm
  `Can`t stop me` - byłoby dobre, ale bez tych przyspiewek;/, `Spacemann` - nawet ujdzie, jak dla mnie, ale szału nie robi, lepsze Hardwell ma kawałki:). `In my mind` - to też jakieś takie bez powera.` Eyes Wide Open` - również do mnie nie przemawia, a `Lady` wolę w oryginale:)
 • M A R E K3 lutego 2012, godz. 17:38
  Komercyjne? w jakim sensie komercyjne? wychodzi na to że całe TOP10 jest komercyjne, nieważne czy jest to ostatni kawałek Jorisa czy Prydy - one też był wysoko a nikt nie mówił że są komercyjne!
  numer Afrojacka mi się nie podoba, numer Dirty Southa też mi nie podszedł, zdecydowanie lepszy jest jego przedostatni numer 'Walking Alone' nowy remiks Axwella jest świetny, idealny na eventy i wielkie imprezy, to samo tyczy się 'spacemana' Hardwella. ciekawi mnie to że mówicie że to wszystko jest takie same, a jak Hardwell był na Dancetination i grał w secie ten numer to każdy szalał i się dobrze bawił.
  wychodzi na to że polski klubowicz nie lubi komercyjnego syfu, albo musi to być super undergroundowy kawałek dla ambitnych albo trance...
 • - Jaca -3 lutego 2012, godz. 19:08
  yyy... noo, także teeego
  .
  .
  .
  .
  .
  ale, że Dudka na mundial nie wzięli?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)