Wszystko wskazuje na to, że połowa duetu Rank 1, współtwórca wielu przebojów Armina van Buurena czy Jochena Millera już niebawem przeprowadzi się z Holandii do USA, zamieszka w Hollywood i będzie robił nowy album Jennife 30 UserComments

Benno de Goeji vs. Within Temptation

Artykuł dodano: 19 października 2011, godz. 08:05
Odsłony: 7205x

Wszystko wskazuje na to, że połowa duetu Rank 1, współtwórca wielu przebojów Armina van Buurena czy Jochena Millera już niebawem przeprowadzi się z Holandii do USA, zamieszka w Hollywood i będzie robił nowy album Jennifer Lopez. A może wybierze wyspy Brytyjskie i będzie wolał pomagać w tworzeniu nowego krążka Kylie Minogue?

Pewnie nikomu z Was ten numer się nie spodoba, wszak niewiele ma wspólnego z dotychczasową twórczością Benno, potraktujmy to jako ciekawostkę i skok w bok, ale prawda jest taka, że słucha się tego z bólem. Po części z powodu wokalistki Within Temptation i samej piosenki – aż trudno uwierzyć, że ten kawałek w oryginale pochodzi przecież od rockowej grupy. Brzmi raczej jak przebój Kim Wilde z lat 80.

To zresztą bodaj jedyny, ewentualny plus „tego czegoś” – stylizacje na lata 80. są wciąż „cool”, wyśmiewana wcześniej dekada kiczowatych disco-popowych hitów przeżywa drugą młodość, nostalgia to mocna siła! Jak w większości takich kawałków, balansujących na granicy, trudno ocenić, czy świat oceni je jako „sympatyczne” czy bez wahania wyrzuci do kosza...Jak jest u Was? Da się tego słuchać czy wytrzymaliście najwyżej do połowy?

Komentarze
 • greit19 października 2011, godz. 08:36
  całkowicie się zgadzam - jedyne co jest w tym fajne, to posmak klimatu lat 80... resztę ciężko znieść... zastanawiam się po co to komu... i że zespół też na takie coś się zdecydował... a najgorsze jest to, że w sumie niewiele brakuje i jednak mogłoby to być całkiem lepsze... bardziej zdecydowany aranż i wyraźniejsze brzmienia mogłyby to uratować... przede wszystkim jednak wokal musiałby nie być tak podobny do Celine Dion :)
 • damian94091519 października 2011, godz. 08:49
  Dziwny utwór, jak na producenta trance i zespół grający metal, ale nie widzę w tym utworze nic strasznego. Jak dla mnie, to ten utwór może być w stacjach radiowych całego świata, sądząc po stylu utworu, który jak dla mnie jest muzyką dance. Poza tym Sharon ma piękny głos, a i Within Temptation są znani szerszej publiczności, więc może Benno pozostający zawsze w cieniu wreszcie się wybije na starte lata. Kawałek do radia, jak najbardziej pozytywny.
 • Seth0019 października 2011, godz. 09:18
  kolejny artysta któremu znajomość z księciem muzyki trance namieszała w głowie i jak tu nie mówić/pisać o tym że Armada to wytwórnia która zabiła trance? jak dla mnie sam utwór jest bez szału, typowy przeciętniak radiowy i nic więcej, Benno mógłby się trochę wysilić i zrobić coś lepszego, bo ten utwór niczym się nie wybija ponad inne hity z tej wytwórni.
 • petrydz19 października 2011, godz. 10:03
  Kawałek do radia jak znalazł, ale nic nie widze w nim przykuwającego uwagę. Typowy szmatławiec.
 • DeeJay ija...19 października 2011, godz. 10:12
  grrrrr.... 1:30 i STOP!
 • szeryfP19 października 2011, godz. 10:28
  oczywiście polska mentalność jest tak żeby wszystko negować ! mało komu będzie się coś podobało co nie wiąże się ze stereotypem - mam na myśli Benno = Trance i tylko RANK1 Każdy ma prawo do robienia rzeczy na które ma ochotę i nikt nie musi się przywiązywać do jednego rodzaju muzyki czy jednego artysty któremu pomaga w produkcjach. Kawałek nie w moim klimacie więc nie będę oceniał ale uważam że to coś nowego - a to że nowe to nie musi oznaczać że złe :)
 • piciuch19 października 2011, godz. 10:52
  Dokładnie.. nic nadzwyczajnego.
 • Martini52019 października 2011, godz. 11:37
  nie jest aż tak zły :) lubię Within Temptation i słuchając wiele prób remiksu ich utworów, ten utwór wychodzi swietnie :) zrozumiecie jak posłuchacie remiksów Within na YouTube xD
 • Jerycho198819 października 2011, godz. 11:54
  Zwykły pop-owy kawałek jakich wiele...
 • Cybul__19 października 2011, godz. 13:03
  W ogóle ta epka jest fatalna. Sinea jest świetne w oryginalenj wersji, od alt jestem fanem WT i stwierdza, zę ten cudowny track został na maxa zjeba** :)
 • Janeqq19 października 2011, godz. 13:18
  Niestety dlugo tez nie wytrzymalem chociaz chcialem zobaczyc co wyniknie z tej strzelaniny przeplatajacej teledysk... :D
 • zthrx19 października 2011, godz. 15:07
  @seth00 "jak tu nie mówić/pisać o tym że Armada to wytwórnia która zabiła trance? " Jak możesz mówić o mało znaczącej agencji w całej historii gatunku, że go zabiła? Armadowe musicale to tylko mikroskopijna część całego świata Trance... a że parę kawałków leciało w radiu to już wszyscy myślą, że Armada to nie wiadomo co.
 • Seth0019 października 2011, godz. 15:25
  zthrx -> kto wypuszcza dziesiątki takich samych utworów? kto promuje chłam? Armada jest w świecie muzyki trance jednym z głównych graczy (jak nie największym) i młodzi artyści chcą tam trafić, chcą być grani przez Armina i resztę, więc robią byle co. no i ostatnie działania tej wytwórni czyli m.in ten utwór (który nie ma w sobie nic wyjątkowego, poza głosem wokalistki, ale to akurat nie zasługa Benno) jak i wcześniejsze produkcje, łącznie połączeniem trancu z hip-hopem pokazuje kto tak naprawdę muzykę trance niszczy.
 • zthrx19 października 2011, godz. 15:41
  Armada nadaje kierunek swoim pupilom by "tworzyć swój własny styl popTrance", tak by masy mogły polubić te kawałki a i nie stracić przy tym większości starych klubowiczów jak zrobił to Tiesto. Sami twórcy mają problem z zaklasyfikowaniem "obecnego stylu" bo jest to mieszanka komercyjnego 128bpm i próbą nawiązania do klubowych klimatów z połączeniem popowego vocalu. Na całe szczęście od kilku lat nie widziałem by przeciwna strona (prog/psy/goa/)Trance tak szybko się rozwijała. Szczególnie w Prog wytworzył się nowy psychodelicznie charakterystyczny styl. Z tego co wertuję po internecie eventy powyższego stylu, już nie są undergoundem a gigantycznymi festiwalami. A wielu z producentów pochodzi z Izraela i bliskiego wschodu, gdzie znajduje się większość ludzkości a z nimi prawdziwe bum. Na szczęście na jego czele jest ambasador John 00 Fleming, który zrzesza ich wszystkich pod swoje skrzydła a sam j00f w tym roku obudził się i w swoich postulatach na FB oświadczył, że zaczął obronę "prawdziwego" brzemienia Trance, czego efektem jest choćby jego pierwszy album. Niebawem będziemy mieli osobne eventy pod nazwą Trance, z tym że Armin i cała świta będą zaliczani do nowego gatunku/stylu. Już teraz co się dzieje w A State of Trance to żenada. Armin gra housowe kicze i jeszcze mówi jawnie na antenie, że nie obchodzi go czy to house czy co innego, ważne że podoba się ludziom. Także widać jednoznacznie, że Asot to już tylko czysta komercja i jechanie po trendach czego nie mam mu za złe. Jak chce być jak Tiesto, niech będzie. Szkoda tylko, że to jego show to już jest głównie A State of House, które uwielbiałem.
 • nyana8919 października 2011, godz. 16:54
  Lubię Within Temptation, lubię Benno... Ale oddzielnie. Kolejny remiksik, który nie powinien mieć prawa istnienia ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (30)