Bilety na Mayday 2014

Bilety na Mayday 2014

Mayday 2014

Kiedy: Sobota, 8 listopada 2014 Start imprezy: 20:00 Gdzie: Spodek Katowice
Dostępne bilety
Opis imprezy
MAYDAY Polska Editorial 15 Years Full Senses

Polska przed 15 laty: Muzyka elektroniczna „działa“ w podziemiu. Imprezy organizowane są w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istnieje. To wszystko zmienia się jednakże 10. listopada 2000 r. - wraz z MAYDAY. Impreza organizowana w Niemczech juS od 1991 r., będąca „matką wszystkich rave“, przenosi się do Katowic.

Na Polakach pierwsze MAYDAY zrobiło tak samo niesamowite wraSenie jak dziewięć lat w wcześniej na Niemcach: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeSywało nowe brzmienie. Rok później: MAYDAY gości juS dwukrotnie więcej fanów - 7.000 osób wysyła sygnał do Europy: House i Techno są już znane w Polsce i stanowią nową kulturę młodzieSową, która dla wielu staje się stylem życia.

Do 2009 MAYDAY rozrasta się do niesamowitych rozmiarów. W Spodku występują najlepsi z najlepszych: Jeff Mills, Westbam, Sven Väth, Paul van Dyk, DJ Rush, Marusha lub Bad Boy Bill.

Obecnie świętujemy 15-ty jubileuszu MAYDAY: „15 Years Full Senses“. MAYDAY Full Senses odczuwasz, gdy stoisz na scenie, a dźwięk basu jest równy stąpaniu bawołu. MAYDAY Full Senses jest wtedy, gdy instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwalają prawdziwą eksplozję w Twoim umyśle.

MAYDAY Full Senses jest wtedy, gdy supergwiazda dzieli z Tobą momenty pełne emocji lub nowicjusze tacy jak Robin Schulz spotykają się ze swoimi dawnymi idolami takimi jak Ferry Corsten i Mauro Picotto. Jedno jest wspólne dla wszystkich: każdy chce spojrzeć Wam w oczy, zobaczyć, jak wznosicie do góry ramiona i wołacie – MAYDAY!

MAYDAY Full Senses to apel: nie bądź jedynie obserwatorem, stań się uczestnikiem. Podziel się swoim zachwytem nie tylko na Fecebooku lecz z ludźmi wokół Ciebie. Zostaw telefon komórkowy w kieszeni. Naciśnij przycisk odbierania w Twoim umyśle. Ważnych momentów nie da się sfotografować. Można je tylko przeżyć. Potem zapisać w głowie, w sercu i wspominać przez całe życie.
ATB  - Bochum
Ferry Corsten - Breda
Don Diablo - Amsterdam
The MAYDAY Masters (live) -  z całego świata
Mauro Picotto – Turyn
Sasha Carassi – Napoli
Klaudia Gawlas - Berlin
Alan Fitzpatrick – Southampton 
Tommy Four Seven – Berlin
Kai Tracid - Frankfurt
DBN feat. Cosmo Klein - Hamburg/Berlin 
Mario Ranieri – St. Pölten
Talla 2XLC – Frankfurt 
DUNE – Münster
Raphael Dincsoy – Stuttgart 
Robin Schulz – Osnabrück 
Taucher – Frankfurt 
BMG aka Brachiale Musikgestalter – live – Wiesbaden
Rebekah – Birmingham
Ralf Drastic – Frankfurt
Black Asteroid – New York
DJ Tanith – Berlin
DAS MOON – live – Warszawa
Cherry aka BreakNtune – Szczecin
NEXY – Rzeszów
Hellboy – Kraków
Diana d'Rouze – Sopot
Carla Roca – Poznań

 Bilety są już dostępne w naszej bileterii.

FTB.pl Poleca!