Black Hole Recordings to holenderska wytwórnia muzyczna wydająca produkcje z pogranicza muzyki trance. Funkcjonuje ona na rynku od 1997 roku, a jej założycielami byli Arny Bink oraz Tijs Verwest. 0 UserComments

Black Hole Recordings świętuje z Nifrą swoje 25-lecie

Artykuł dodano: 12 maja, godz. 16:47
Odsłony: 329x
Black Hole Recordings to holenderska wytwórnia muzyczna wydająca produkcje z pogranicza muzyki trance. Funkcjonuje ona na rynku od 1997 roku, a jej założycielami byli Arny Bink oraz Tijs Verwest, szerzej znany jako Tiesto. W tym roku label świętuje 25 lat swojego istnienia, a z tej okazji przygotowano dla nas specjalny set zagrany przez naszą przyjaciółkę ze Słowacji! Sprawdźmy, jak sobie poradziła!


Tiesto i jego wytwórnia muzyki trance

Mimo że Verwest zerwał jakiś czas temu z muzyką trance, to w czasach swojej świetności pomagał on funkcjonować wytwórni o nazwie Black Hole Recordings. Tiesto założył ją z kolegą z branży, Arnym Binkiem, z którym poznał się w 1994 roku w Basic Beat. Oboje postanowili opuścić BB i rozpocząć własny projekt. Tak właśnie w 1997 roku powstała Czarna Dziura, która do tej pory swoją siedzibę ma w Bredzie na południu Holandii.

Artystów, którzy przewijali się przez Black Hole było naprawdę sporo. Wydawali tam DJ-e, których aktualnie można nazwać doświadczonymi zawodnikami na scenie muzyki trance. To właśnie tam swoją muzykę wydawała Emma Hewitt, duet Cosmic Gate czy sam Richard Durand. Jest to prawdziwa skarbnica trance'owych hitów. W gronie największych gwiazd, które pojawiły się w BHR są np. deadmau5, Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani, Jordan Suckley, Markus Schulz czy Paul van Dyk.
Aktualnie na oficjalnym kanale Black Hole codziennie pojawiają się nowe numery, a więc nie można powiedzieć, że przedstawiciele labelu nie mają, co robić. Wręcz przeciwnie, pracy jest co niemiara, a warto pamiętać, że nadal można znaleźć tam najświeższe produkcje Giuseppe Ottavianiego. Jesteśmy w roku 2022 i doczekaliśmy się momentu, kiedy to Czarna Dziura będzie świętować dwudziestopięciolecie istnienia. Sprawdźmy, co z tej okazji przygotowała dla nas Nifra!

To właśnie na kanale Black Hole pojawił się oficjalny teledysk do numeru Traffic

Nifra specjalnie dla Black Hole

Słowacka DJ-ka nie raz pojawiała się w Black Hole Recordings, aby wypromować swoje produkcje. Teraz miała okazje wykazać się w 90-minutowym miksie, który przygotowała na potrzeby jubileuszu holenderskiego labelu. Możemy znaleźć w nim przede wszystkim tracki z ostatniego albumu Follow Me III, lecz Nifra nie zapomniała o swoich kolegach z branży.

W Black Hole 25 Years można usłyszeć utwory gwiazd pokroju duetu Cosmic Gate, Markusa Schulza czy Orjana Nilsena. Nie zabrakło również specjalnych smaczków od Nifry, która puściła jedną, niewydaną jeszcze piosenkę. Więcej szczegółów Wam nie zdradzam! Cały ten set możecie znaleźć w serwisie YouTube na oficjalnym kanale wytwórni BHR.

Obejrzyj set autorstwa Nifry z okazji 25-lecia istnienia Black Hole Recordings

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)