Bleu Clair wydał już wspólny track z Martinem Garrixem i pojawiał się w takich wytwórniach jak Musical Freedom. Co tym razem dla nas przygotował? 0 UserComments

Bleu Clair zakończy rok nową EP-ką w Insomniac Records

Artykuł dodano: 8 grudnia 2021, godz. 11:56
Odsłony: 302x
Młody, indonezyjski producent pojawiał się w przeszłości w takich wytwórniach jak Monstercat, Musical Freedom czy BARONG Family. Wydał nawet wspólny track z Martinem Garrixem. Co przygotował dla nas tym razem? 


Bleu Clair - ciekawa postać sceny house

Bleu Clair na salonach międzynarodowej sceny pojawił się w stosunkowo niedawno, jednak czy oznacza to, że dopiero raczkuje jako producent i DJ? Wręcz przeciwnie! Producent wydawał już u takich gigantów jak Martin Garrix, Tiesto czy duet Yellow Claw.

Jeszcze wcześniej pojawiał kilka razy się na holenderskim kanale Bass House Music, gdzie tak naprawdę rozwinął swoje skrzydła, bo od wydania jego tamtejszych premier minęło ponad 6 lat.
W ciągu mijającego roku pojawił się na STMPD RCRDS wraz ze swoim rodakiem OOTORO z piosenką Beat Like This, która była długo wyczekiwaną produkcją dla fanów Martina Garrixa. Stworzył również oficjalny remiks do tracka Tchami'ego pt. Proud, który bardzo pozytywnie się pozytywnie.

Oprócz tego Indonezyjczyk pojawiał się też w Musical Freedom ze swoją kolaboracją z dobrze nam wszystkim znanym AC Slaterem. Warto też wspomnieć o produkcji The Tempo, którą wydał w Monstercat. Utwór do tej pory zdobył ponad 100 tysięcy wyświetleń, a na tak mało znanego producenta to bardzo dobry wynik.

Bleu Clair - The Tempo, posłuchaj


Najnowsze wydania w Insomniac Records

Ostatnio Bleu Clair bardzo często pojawia się w amerykańskiej wytwórni Insomniac Records, w której wydają tacy producenci jak np. Dombresky. Jest w tym oczywisty powód, dlaczego wydania Indonezyjczyka trafiają właśnie tam.

W najbliższy piątek pojawią się w tamtejszej wytwórni trzy niewydane wcześniej tracki Bleu Clair w tym jeden bardzo ciekawy collab z Amerykaninem - Cheyenne Gilesem zatytułowany Chemistry. Oprócz tego pojawią się jeszcze opublikowane w ostatnich miesiącach piosenki pt. El Pasado oraz Play Jana.

Miejmy nadzieję, że EP-ka spotka się z sympatią ze strony krytyków, fanów oraz producentów i będzie to kolejny przyczynek do baczniejszych obserwacji producenta, bo w ostatnich czasach zdecydowanie namieszał w świecie muzyki house.

Premiera Prelude EP już 10 grudnia 2021 roku.

Bleu Clair - Hyperspace ft. Teza Sumendra, posłuchaj


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)