Poznaniak ma za sobą ponad półroczną przerwę podczas, której raczej nie próżnował. Co tym razem przygotował dla nas Mateusz? Sprawdźmy! 0 UserComments

Blinders po ponad 8 miesiącach powraca do STMPD RCRDS

Artykuł dodano: 27 listopada 2021, godz. 07:26
Odsłony: 686x
Poznaniak ma za sobą ponad półroczną przerwę podczas której raczej nie próżnował. Co tym razem przygotował dla nas Mateusz? Sprawdźmy!


Blinders - jedna z gwiazd wytwórni

Polak jest doskonale znany wśród fanów Martina Garrixa, ponieważ nie pierwszy raz pojawia się on w jego wytwórni. Od jego pierwszego wydania w STMPD minęły ponad 4 lata. Track zaprezentowany 17 listopada 2017 roku pt. Snakecharmer otrzymał niesamowicie pozytywny odzew ze strony takich DJ-ów jak np. Afrojack, W&W czy Tiesto. Sam Martijn zagrał utwór przedpremierowo na zimowej edycji festiwalu BigCityBeats we Frankfurcie nad Menem.
Wtedy maszyna polskiego producenta ruszyła. Późniejsze wydania takie jak sławne Leaving, które grano na festiwalach na całym świecie czy ostatnie wydanie na STMPD zatytułowane Mind of Mine potwierdzały tylko zasłużone miejsce Mateusza w wytwórni. Jednakże każdy DJ potrzebuje przerwy i tak było też w przypadku Polaka. Dzisiaj po ponad 8-miesięcznej przerwie powraca na salony ze swoim innym stylowo trackiem pt. Pressure (Wanna Feel Good).

Posłuchaj całego setu Blindersa

Jak brzmi Pressure Blindersa?

Dla najnowszej produkcji poznaniaka przygotowano nawet trwający minutę zwiastun zapowiadający. W tym momencie wiedzieliśmy, że szykuje się coś wielkiego. Minęło ponad pół roku od ostatniego wydania, więc oczekiwania względem muzyka były wysokie. Czy Blinders sprostał zadaniu i zadowolił fanów?

Naszym zdaniem Mateusz spisał się bardzo dobrze i dostarczył nam starannie skomponowany bass house'owy track, który odznacza się swoim nietuzinkowym stylem i solidnymi dropami, które rozkręcą niejedną polską lub zagraniczną imprezę. Sprawdźcie sami jak brzmi najnowszy track i podzielcie się swoimi przemyśleniami!

Blinders - Pressure (Wanna Feel Good), posłuchaj

Co dalej z wydaniami Mateusza?

Na ten moment mamy informacje o jeszcze jednym nadchodzącym tracku Blindersa, który prawdopodobnie zostanie zatytułowany Eclipse. Nie jest wiadome kiedy utwór zostanie wydany i czy jest singlem czy może collabem. Wiemy jednak na 100%, że Mateusz przy okazji kolejnej premiery nie opuści szeregów STMPD RCRDS.

W czasie oczekiwania na kolejne produkcje od Poznaniaka warto przypomnieć sobie jego starsze produkcje, nawet i te wydawane w Protocol Recordings w latach 2014-2015. Nie zapominajmy jednak o jeszcze jednym rodaku wydającym pod szyldem wytwórni Martina Garrixa. Artur, czekamy również na nowości od Ciebie!

Blinders - Eclipse (ID), posłuchaj


Sprawdź także


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)