Polak ostatnimi wrócił na salony wytwórni STMPD RCRDS. Już dzisiaj możemy usłyszeć jego najnowszą produkcją pt. "Blind Love", która jest nieco inna od jego pozostałych. 0 UserComments

Blinders z mocnym akcentem na początek 2022 roku

Artykuł dodano: 7 stycznia, godz. 12:00
Odsłony: 721x
Polak ostatnimi czasy wrócił na salony wytwórni STMPD RCRDS, gdzie pojawił się z utworem Pressure (Wanna Feel Good), następnie z kawałkiem Body Burner, a już dzisiaj możemy usłyszeć jego najnowszą produkcją pt. Blind Love, która jest nieco inna od jego pozostałych. Sprawdźmy jak brzmi jego najnowszy numer!


Blinders - powrót po ośmiomiesięcznej przerwie

Mateusz po ponad pół roku przerwy powrócił do wydawania muzyki. Oczywiście pojawił się on w znanej wytwórni STMPD RCRDS, która założona została przez jego dobrego znajomego Martina Garrixa.

Utwór Blind Love będzie jego osiemnastym wydaniem w tym labelu, więc można szczerze powiedzieć, że jest tamtejszym stałym bywalcem. Jego pierwszy utwór Snakecharmer pojawił się tam w listopadzie 2017 roku czyli w tym roku minie połowa dekady od jego pierwszego numeru w wydawnictwie Holendra.

Najpopularniejszą jak do tej pory produkcją Polaka jest Relieve, które ukazało się w marcu 2019 roku i zdobyło do tej pory ponad milion wyświetleń.
Jak przy klasykach wypadają najnowsze kompozycje Poznaniaka czyli Pressure oraz Body Burner? Możemy powiedzieć, że Mateusz nadal trzyma poziom, ale nie są to niestety produkcje dla każdego.

Pressure jest małym powrotem do przeszłości, który brzmieniowo przypomina nam o Okami lub Snakecharmerze, a Body Burner to z lekka tech house'owy kawałek, który bardziej pasuje do dyskografii TV Noise. Ostatnio wydane przez Polaka kompozycje to dwa zupełnie różne od siebie numery, a w przypadku najnowszego Blind Love nie jest inaczej!

Posłuchaj setu b2b z udziałem Blindersa oraz TV Noise

Blind Love - Jak brzmi najnowszy utwór Blindersa?

Produkcja polskiego producenta pt. Blind Love również różni się stylowo od dwóch jego wcześniejszych, wydanych w STMPD utworów. Mateusz skupił się przy tym numerze na house'owych brzmieniach rodem z AFTR:HRS.

Tytuł piosenki nie jest przypadkowy, ponieważ do kompozycji napisano krótki tekst, w którym mowa o tym, że "miłość jest ślepa" (po raz pierwszy te słowa zostały wypowiedziane przez Williama Szekspira). Utwór został do tej pory zagrany przez Martina Garrixa czy duet Promise Land.

Numer ten to podróż w house'owe zakątki labelu STMPD. Przyjemny wokal, hipnotyzujący loop perkusyjny, ibizowy klimat oraz uzależniające dropy - te wszystkie składowe tworzą Blind Love czyli najnowszy numer od Mateusza. Miejmy nadzieję, że Polak niejeden raz zaskoczony nas jeszcze w tym roku, bo jak wiadomo - jego piosenki zawsze trzymały poziom.

Posłuchaj najnowszego utworu Blindersa - Blind Love


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)