Impreza Body Count Ft Ice-T 27062018 Kraków Studio odbędzie się 27 czerwca 2018 (Środa), w klubie Studio Kraków. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Body Count Ft Ice-T 27062018 Kraków Studio

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Body Count Ft Ice-T 27062018 Kraków Studio

27 czerwca 2018, Studio Kraków, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-06-27 (środa)
Miasto: Kraków
Miejsce: Studio
Adres: ul. Burdyka 4
Start sprzedaży biletów: 14.02.2018, 10:00
Miejsca sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www..pl, www.stodola.pl oraz sklepy sieci , Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Body Count ft. Ice-T! Legendarna grupa wystąpi 26 czerwca w warszawskiej Progresji i dzień później w krakowskim klubie Studio!

Body Count to amerykańska grupa rapcore’owa, powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i Erniego C. Muzycy jako pierwsi połączyli inspiracje hip-hopowe, heavy metalowe i hard rockowe, wyprzedzając Rage Against The Machine, Limp Bizkit czy Linkin Park. To pełnowymiarowy zespół metalowy, dowodzony przez legendarnego rapera, dzięki któremu teksty i przekaz zyskują dodatkową moc. Kiedy w 2013 roku Ice-T ogłosił, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem – w środowisku muzycznym zawrzało. Temperaturę dodatkowo podniósł wielki powrót na scenę, na festiwalu Fun Fun Fun Fest. Skład Body Count tworzą, oprócz Ice-T i Erniego C, Vincent Price, Ill Will i Juan Garcia.

Ostatni album grupy, „Bloodlust”, wydany został w marcu ubiegłego roku. W pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutował na trzecim miejscu brytyjskiego zestawienia Rock & Metal Chart. Na płycie wystąpili gościnnie Dave Mustaine (Megadeth), Max Cavalera (ex-Sepultura, Soulfly) i Randy Blythe (Lamb Of God). Na płycie single “No Lives Matter”, “The Ski Mask Way” i “Black Hoodie”, jak również zabójcza wersja klasyku Slayera “Raining Blood”.

https://www.youtube.com/watch?v=a_0xYamFYYI
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)