'Dzięki wszystkim za to, że kupujecie naszą muzykę i wspieracie nas w plebiscycie Resident Advisor. Dzięki wam mamy pierwszy w historii numer jeden na tech housowej liście Beatportu oraz 71. miejsce.. 7 UserComments

Catz N' Dogz pierwszy raz na szczycie!

Artykuł dodano: 12 grudnia 2013, godz. 09:44
Odsłony: 3948x
'Dzięki wszystkim za to, że kupujecie naszą muzykę i wspieracie nas w plebiscycie Resident Advisor. Dzięki wam mamy pierwszy w historii numer jeden na tech housowej liście Beatportu oraz 71. miejsce na liście RA TOP 100. Mówią, że liczby się nie liczą, ale my jesteśmy tylko zwierzątkami domowymi ("pets"), a zwierzątka domowe jak wiecie lubią być głaskane" - napisali na swoim profilu Facebookowym panowie z duetu Catz N' Dogz. 

Elektrochemie LK - Shall

My cieszymy się razem z nimi z ich pierwszego wielkiego sukcesu na liście bestsellerów Beatportu. Udało im się go osiągnąć z pomocą Thomasa Schumachera i jego klasycznego kawałka, który wielu z Was zapewne pamięta jako "Shall" Elektrochemie LK. Charakterystyczny sampel wokalny trudno pomylić z żadnym innym, przez wiele lat pojawiał się w setach dziesiątek didżejów, zresztą reprezentujących bardzo różne odmiany muzyki tanecznej. 


To jeden z tych sztosów, które królowały w czasach, kiedy to muzyczne podziały nie były tak wyraźne, a jedyną istotną cechą nagrania miała być jego parkietowa siła rażenia. Catz N' Dogz postarali się o nad wyraz skoczną i porywającą wersję, trudno się więc dziwić, że potencjał oryginału w połączeniu z ich zakręconym groove'em robią furorę. Sukces jak najbardziej zasłużony, bardzo miło się tego słucha, jeszcze lepiej pląsa do tych dźwięków na parkiecie. Kto jeszcze ich interpretacji nie słyszał, zapraszamy do obejrzenia oficjalnego teledysku:

Thomas Schumacher - Hush (Catz 'n Dogz 2013 Remix ) Official Video
Komentarze
 • selstei12 grudnia 2013, godz. 12:10
  Jakos nie porwala mnie wersja C'n'D.
 • zavix12 grudnia 2013, godz. 16:09
  mistrzostwo!!
 • Mike Storm12 grudnia 2013, godz. 17:24
  Bardzo mi się spodobała ta produkcja :)
 • DeeJay ija...12 grudnia 2013, godz. 18:53
  Utwór z 2001 'Elektrochemie LK - Shall' uwielbiam. zarówno 'Original Mix' jak i 'Thomas Schumacher Remix'.
  Wizja naszych rodaków w miarę. Nie powala aż tak ale przyjemna dla ucha. no i co ważne-nóżka chodzi:)

  Czarnula z teledysku CnD dobrze sobie pląsa;)
 • Jerycho198812 grudnia 2013, godz. 22:14
  Mam mieszane odczucia co do remiksu Kotów i Psów. Z jednej strony słabo mi podchodzi, z drugiej mimo wszystko nie miałbym nic przeciwko gdyby zapuścili go gdzieś, gdzie bym akurat się bawił :P Tak więc jak dla mnie nie jest ani dobrze ani źle, jest po prostu średnio ;)
 • artinho13 grudnia 2013, godz. 01:58
  Mega robota Kotów i Psów. Wypadałoby wspomóc chłopaków bo są obecnie na 11 miejscu na beatport TOP11, nie dużo brakuje do top10. Ja dzisiaj zakupiłem z rana ten numer w wavie i odpaliłem na nowo nabytym Marantzu :p Piękne brzmienie! Jeszcze tosty z nutellą na śniadanie i do pracy wchodziłem tańcząc :)
 • Monik8014 grudnia 2013, godz. 18:59
  Dobre!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)