To prawdopodobnie najbardziej pogodny i sympatyczny kawałek w całej karierze Kotów i Psów, na pewno spore zaskoczenie dla wszystkich fanów polskiego duetu. Zwykle w ich muzyce więcej jest jakiegoś... 5 UserComments

Catz 'N Dogz w wakacyjnym klimacie

Artykuł dodano: 29 kwietnia 2014, godz. 09:49
Odsłony: 4344x
To prawdopodobnie najbardziej pogodny i sympatyczny kawałek w całej karierze Kotów i Psów, na pewno spore zaskoczenie dla wszystkich fanów polskiego duetu. Zwykle w ich muzyce więcej jest jakiegoś mroku i lekkiej psychodelii, tym razem jednak postawili na nieco inną wibrację. 

Mowa o ich wersji "Try To Be" Blue Hawaii, którą na swoim Soundcloudzie opisali jako "edit, który zrobiliśmy sobie po prostu dla zabawy". Tak to często jednak bywa, że rzeczy robione dla czystej przyjemności, czasem dla żartu albo dla odmiany okazują się strzałami w dziesiątkę, potrafią sprawić słuchaczom dużo niespodziewanej radości. 


Ostatnia epka Kotów i Psów to wydane miesiąc temu dwa numery u Claude'a VonStroke'a, w jego Dirtybird Records, dzięki wsparciu którego udało im się zrobić międzynarodową karierę. "Bones Shakin'" to mocno rytmiczny, skoczny i zwariowany track z charakterystycznym poczuciem humoru, a "Booty Comes First" to oparty na zabójczym basie retro house z wielkim, imprezowym potencjałem. 
Catz 'n Dogz - Booty Comes First
Catz 'n Dogz - Bones Shakin'

Być może po wydaniu tych dwóch stricte parkietowych numerów panowie zapragnęli pokazać światu, że potrafią stworzyć też coś melodyjnego i poruszającego. Remiks dla Blue Hawaii to rzecz delikatna i subtelna, przestrzenna i urzekająca - jeden z kandydatów do najbardziej plażowych polskich kawałków tej wiosny i nadchodzącego lata. Któż by się spodziewał, że o Catz 'N Dogz pisać będziemy kiedyś jako o twórcach plażowego klimatu? Posłuchajcie koniecznie:

Blue Hawaii - Try To Be (Catz 'n Dogz Club Edit) by catz n dogz aka 3channels
 
Komentarze
 • AaronBrown29 kwietnia 2014, godz. 10:12
  Świetny ten remix Blue Hawaii :-) Oby więcej takich chłopaki... :-)
 • Timber29 kwietnia 2014, godz. 18:35
  Nie za bardzo lubię wałki w których dupera wzdycha ochy i achy i dostaje orgazmu, za to Bones Shakin już bardzo fajne. A Remix Blue Hawaii znakomity, uwielbiam takie brzmienia, od razu słońce świeci :)
 • Dorisssska30 kwietnia 2014, godz. 00:26
  Catz'n'Dogz - Evil Tram (Original Mix) To jest moc :))
 • Jerycho198830 kwietnia 2014, godz. 17:59
  Epka całkiem przyjemna, choć remiks według mnie biję ją na głowę ;) Ogólnie dobra reklama przed najnowszą częścią kompilacji Friends Will Carry You Home ;)
 • al-mono1 maja 2014, godz. 09:37
  Tancowalem do tej nuty pol nocki ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)