Chris Lake to bardzo popularny artysta w środowisku house'owym. Producent dzieli się z nami, który z jego remiksów jest tym ulubionym. 0 UserComments

Chris Lake - który remiks jest jego ulubionym?

Artykuł dodano: 26 listopada 2021, godz. 13:14
Odsłony: 681x
Chris Lake to bardzo popularny artysta w środowisku house'owym. Producent dzieli się z nami, który z jego remiksów jest tym ulubionym.


Kto wygrał wyścig do serca Chrisa?

Chris Lake to brytyjski producent muzyki elektronicznej. Chociaż w tym momencie zna go niemalże każdy fan muzyki typu house, warto sobie przypomnieć jak zaczynał swoją karierę. Chociaż Lake rozpoczynał swoje podboje sceny muzycznej od bootlegów Climbatize czy Sweet Dreams nie każdy wie, że hitem, który przyniósł mu prawdziwą sławę był singiel Changes tworzony z Laurą V.

W 2015 obrał nowy kierunek kariery tworząc nowe znacznie bardziej minimalistyczne produkcje. Jest ogrom osób, które pokochały nowy styl Brytyjczyka, co z resztą ma odzwierciedlenie w liczbach. Jego utwory Nothing Better czy I Want You wielokrotnie przekraczały granicę miliona wyświetleń. W tym roku Lake nie próżnuje. Nie tak dawno temu mieliśmy przecież okazję pisać o jego najnowszej produkcji.

Przeczytaj tez: Chris Lake i Grimes we wspólnym 'A Drug From God'

Osobiście uwielbiam jego kawałek Turn Off The Lights, który był swego rodzaju utworem przewodnim moich minionych wakacji chociaż fani doceniają bardziej jego remiksy od których Chris zdecydowanie nie stroni.

Do najpopularniejszych z nich możemy zaliczyć chociażby remiks utworu How Deep Is Your Love Calvina Harrisa czy Bonfire Felixa JaehnaCo ciekawe najbliżej serca Lake'a jest utwór znacznie mniej popularny. Jak przekazuje nam artysta za pomocą mediów społecznościowych:

Myślę, że to najlepszy edit/ bootleg / remiks, jaki kiedykolwiek zrobiłem i jestem zdenerwowany, że nigdy nie mogłem tego opublikować oficjalnie. Niezależnie od tego, komuś przez cały czas udało się to utrzymać na YouTube. RIP Prince 

Poniżej Chris publikuje odnośnik do remiksu utworu FunkNRoll amerykańskiego piosenkarza Prince (zm. 21.04.2016). Cały utwór utrzymany jest w typowym dla brytyjskiego DJ-a house'owym klimacie, chociaż trzeba przyznać, że drop jest mocno nietypowy. Nieoficjalną publikację kawałka znajdziecie na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku

 Prince - FunkNRoll (Chris Lake Edit)

Sprawdź także

5 lat temu Martin Garrix wydał siedem numerów w tydzień
- Creamfields z nowym festiwalem. Znamy pierwszą część line-upu
- Tchami wraca do Polski. Francuz wystąpi 22 lipca w Podczelu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)