Impreza Club 22 Presenst Fafaq Fb Free Do 2300 odbędzie się 8 grudnia 2017 (Piątek), w klubie Club 22 Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Club 22 Presenst Fafaq  Fb Free Do 2300

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Club 22 Presenst Fafaq Fb Free Do 2300

8 grudnia 2017, Club 22 Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
FAFAQ pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Jego przygoda z muzyką zaczęła się gdy miał 14 lat, od słuchania techno, przez różne gatunki, aż po trance, któremu to najbardziej pozostał wierny.
To właśnie ten nurt muzyczny oraz fascynacja takimi artystami jak Armin van Buuren czy Matt Darey skusiła go do rozpoczęcia kariery jako dj. Przez młodzieńcze lata całkowicie poświęcił się dźwiękom, pogłębiając wiedzę, zarówno muzyczną jak i techniczną.
Praktyka, sumienność i samozaparcie połączone z długimi godzinami przy komputerze, długie godziny ćwiczeń i nauki- to wszytsko zaowocowało nieprzeciętnymi umiejętnościami. Swoją karierę rozpoczął w klubie Protektor w Ostrowie Wielkopolskim. Występował również na eventach takich jak Welcom To, enTrance Sunrise Festival oraz Independence. Styl muzyczny preferowany przez Fafaq to progressive, uplifting, aż po ciężkie brzmienia tech trance'u.
___________________________________________________
Lista FB free do 23:00 (zamykamy o 20:00)
Bilety: 15 zł
wstęp +19, selekcja.
Rezerwacje:
http://tinyurl.com/Club22Poznan
___________________________________________________

https://www.youtube.com/watch?v=mFkrlAnDgZM

https://www.youtube.com/watch?v=mFkrlAnDgZM

https://www.youtube.com/watch?v=vzGLcnZ2pTg
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)