Niemiecki duet Cosmic Gate nie próżnuje - pojawił się ich pierwszy w tym roku live set. Oprócz tego producenci stworzyli dla nas jeszcze coś. O co może chodzić? Sprawdźmy! 0 UserComments

Cosmic Gate nagrali nowy 2-godzinny live set - posłuchaj

Artykuł dodano: 20 stycznia, godz. 07:05
Odsłony: 1382x
Niemiecki duet Cosmic Gate nie próżnuje - pojawił się ich pierwszy w tym roku live set. Oprócz tego producenci stworzyli dla nas jeszcze coś. O co może chodzić? Sprawdźmy!


Puerta Vallarta wita Cosmic Gate

To właśnie tam legendarne niemieckie duo nagrało swój pierwszy w tym roku set. Puerta Vallarta to liczące ponad 300 tysięcy mieszkańców miasto znajdują się na zachodnim wybrzeżu Meksyku. Na jednej z tamtejszych plaż zagrano największe hity europejskiego projektu.

Cosmic Gate znane jest z tego, że ich występy nagrywane są w bardzo ciekawych miejscach. W zeszłym roku pojawili się w Nowym Jorku, Miami czy ponownie w Meksyku. Jak będzie tym razem wyglądała sceneria w jakiej znajdziemy dwóch Niemców?
Oprócz samego setu usłyszymy podczas niego nadchodzącą premierę z udziałem CG oraz brytyjskiej piosenkarki Olivii Sebastianelli, która w przeszłości współpracowała z takim gwiazdami jak Sam Feldt, Andrew Rayel czy z duetem Sunnery James & Ryan Marciano

Ich najnowsza produkcja będzie nazywać się We Got The Fire, która utrzymana jest w klimatach trance'owo podobnych, ponieważ można w niej usłyszeć ewidentną inspirację gatunkiem future rave. Oficjalna premiera numeru odbędzie się 21 stycznia 2022 roku.

Zobacz zapowiedź seta od Cosmic Gate


Cosmic Gate - czego spodziewać się po secie?

Wcześniejsze sety niemieckiego duetu były czasami naszpikowane dużą ilością trance'owych klasyków, ale myślę, że z okazji wydania nowej, wcześniej wspomnianej produkcji otrzymamy od producentów świeże produkcje z całego świata, ale również szczyptę oldschoolu. Dowiesz się tego w tylko jeden sposób

Dajcie znać w komentarzu, jakie wypadł najnowszy set Cosmic Gate na tle poprzednich, i który z poprzednich występów od naszych sąsiadów z Niemiec podobał Wam się najbardziej!

Cosmic Gate: Puerto Vallarta Sunset Set

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)