Dzisiaj o godzinie 20:00 zaprezentowano nam kawałek rozpiski dotyczących artystów, którzy zagrają na nowej odsłonie Creamfields. Kto to taki? Sprawdźmy! 0 UserComments

Creamfields z nowym festiwalem. Znamy pierwszą cześć line-upu

Artykuł dodano: 25 listopada 2021, godz. 21:52
Odsłony: 762x
Dzisiaj o godzinie 20:00 zaprezentowano nam kawałek rozpiski dotyczących artystów, którzy zagrają na nowej odsłonie brytyjskiego festiwalu Creamfields. Kto to taki? Sprawdźmy!


Nowa edycja, stare dobre Creamfields

Creamfields South 2022 to zupełnie nowa odsłona sławnego brytyjskiego festiwalu. Odbywać się będzie w mieście Chelmsford w Parku Hylands - zupełnie nowej lokacji, która znajduje się 60 kilometry na wschód od Londynu. Festiwal ma trwać 3 dni, od 2 do 4 czerwca 2022 roku i ma pomieścić około 50 tysięcy fanów.

Przeczytaj też: Tajemniczy członek Pardon My French dołącza do składu Sunrise Festival 2022

Pamiętajmy też, że my również mieliśmy w Polsce swoje własne Creamfields, na których gościły takie gwiazdy jak np. Above & Beyond, Pendulum czy cała trójka DJ-ów z obecnej Swedish House Mafii.

Oficjalny zwiastun Creamfields South 2022, obejrzyj


Kogo spotkamy na Creamfields South?

Dziś, 25 listopada, w godzinach wieczornych ujawniano pierwsze nazwiska, które zagrają na najnowszym, przyszłorocznym festiwalu spod szyldu Creamfields. Już po tych kilku pseudonimach możemy powiedzieć, ze będziemy mieli do czynienia z grubą imprezą. Pierwsi muzycy jacy pojawili się w line-upie to:

- David Guetta 
- Calvin Harris 
- Amelie Lens 
- Becky Hill 
- Camelphat 
- Carl Cox 
- Charlotte de Witte 
- deadmau5 
- Fatboy Slim 
- Jamie Jones

Jak zdobyć bilety na Creamfields South 2022?

Sprzedaż biletów na festiwal rozpocznie się 30 listopada. Od jakiegoś czasu wiemy, że bilety można sobie zaklepać płacąc 20 funtów za rejestrację + od 12,50 do 64 funtów pięciu miesięcznych rat w zależności od tego jaki bilet się wybrało. Bilety podzielone są na bilety normalne oraz bilety typu Gold, które są trochę droższe.

Jak waszym zdaniem wypadnie nowo narodzony festiwalu Creamfields? Podzielcie się z nami o tym na naszej stronie na Facebooku!

David Guetta @Creamfields 2021 - cały set, obejrzyj


Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)