Jak sam mówi mijający rok nie był dla niego obfity w wydawnictwa, jest zatem duża szansa, że kolejny pod tym względem będzie całkiem inny i doczekamy się efektów pracy nad kolejnymi projektami. 1 UserComments

Czego słuchał i gdzie latał w 2013 Nitrous Oxide

Artykuł dodano: 31 grudnia 2013, godz. 11:32
Odsłony: 3664x
Jak sam mówi mijający rok nie był dla niego obfity w wydawnictwa, jest zatem duża szansa, że kolejny pod tym względem będzie całkiem inny i doczekamy się efektów pracy nad kolejnymi projektami. Na razie sprawdźmy, jak wyglądał 2013 okiem Nitrousa - czego słuchał, gdzie latał, co się działo. 

Nitrous Oxide:
"2013 to dla mnie przede wszystkim imprezy i podróże. Podbite Los Angeles, Nowy York, Manilla, boskie Buenos i wiele innych niesamowitych miejsc. Najbardziej cieszy mnie fakt, że gdzie się nie pojawię, spotykam zajebistych ludzi, których łączy pasja do muzyki, a ich miłe słowa odnośnie tego, co robię są dla mnie największą nagrodą. 


Dziś większość wielkich gwiazd korzysta z usług innych producentów, ale jest to dla mnie zrozumiałe. Sam wiem, jak ciężko połączyć podróżowanie z pracą nad własnymi utworami. Dlatego też ten rok nie był zbyt obfity w moje wydawnictwa (co nie znaczy, że próżnowałem w studiu).  

1. Tune roku: Andrew Bayer - Need Your Love
2. Albumy: Empire of The Sun - Ice On The Dune
3. Wytwórnie: Enhanced, A&R Records
4. Odkrycie: D-Mad, Mikkas, Ilan Bluestone

Generalnie mijający rok był dla mnie bardzo udany, a kolejny będzie jeszcze lepszy!  Ten optymizm jest spowodowany głównie jednym faktem, o którym nie chcę na razie mówić. Mam nadzieję, że znajdę wsparcię z moim nowym projektem także w Polsce".

Andrew Bayer - Need Your Love (Official Music Video)
Empire Of The Sun - Alive
D-Mad - Fireball
Mikkas & Amba Shepherd - Finally (Original Mix)
Mat Zo - Lucid Dreams (ilan Bluestone Remix)
Komentarze
  • frozenftb4 stycznia 2014, godz. 17:57
    Wszystkie utwory baaardzo słabe...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)