Impreza Czwartek 3007 Granturismo After Party odbędzie się 30 czerwca 2016 (Czwartek), w klubie Blueberry Bar Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Czwartek 3007  Granturismo After Party

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Czwartek 3007 Granturismo After Party

30 czerwca 2016, Blueberry Bar Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Jedna z najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych ponownie w Poznaniu!

Wszystko rozpoczęło się w roku 2005, to właśnie wtedy Tor Poznań był świadkiem pierwszej edycji Gran Turismo Polonia, wydarzenie to było pierwszym zorganizowanym na taką skalę spotkaniem właścicieli supersamochodów w Polsce.

Impreza systematycznie zwiększała swoją popularność zarówno po stronie uczestników, jak i kibiców, dziś osiągając szczególną pozycję na mapie motoryzacyjnych wydarzeń całej Europy: ostatnie edycje ściągają nawet ponad 150 najrzadszych, najbardziej pożądanych samochodów świata (z których z roku na rok coraz większą grupę stanowią uczestnicy z Polski), oraz kilkadziesiąt tysięcy widzów.

Nadchodząca edycja dostarczy jeszcze większej ilości wyjątkowych motoryzacyjnych doznań zarówno samym uczestnikom, jak i widzom. Startującym Gran Turismo Polonia daje wszystko to, co Poznań ma najlepsze do zaoferowania: jazdę na cenionym torze wyścigowym w profesjonalnej oprawie w dzień i niezapomniane imprezy w nocy.

W piątkową noc 3 lipca wszyscy miłośnicy najlepszych marek samochodowych na świecie spotykają się w Blueberry Bar na oficjalnej imprezie towarzyszącej temu wydarzeniu.

Będzie to doskonała okazja by móc porozmawiać z ludźmi, dla których luksusowe samochody to życiowa pasja.

Sobota 2.07 Start imprezy: 21:00

Nie pozwólcie by coś Was ominęło!
CU there
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)