DDJ-WeGO. Miksowanie muzyki stało się jeszcze łatwiejsze, zapewniając przy tym więcej zabawy. Każdy miłośnik muzyki tanecznej może odtwarzać i miksować nagrania przy użyciu tej kompaktowej... 25 UserComments

DDJ-WeGO. Miksowanie muzyki stało się jeszcze łatwiejsze

Artykuł dodano: 10 maja 2013, godz. 14:54
Odsłony: 18286x
DDJ-WeGO. Miksowanie muzyki stało się jeszcze łatwiejsze, zapewniając przy tym więcej zabawy.
Każdy miłośnik muzyki tanecznej może odtwarzać i miksować nagrania przy użyciu tej kompaktowej i łatwej w użytkowaniu konsoli Pioneer dla DJ-ów.


Początkujący DJ-e odtwarzający swoją muzykę z laptopów za pośrednictwem oprogramowania dla DJ-ów mogą teraz przy użyciu konsoli WeGO sterować dźwiękiem i poczuć się jak prawdziwi DJ-e. Popularny program dla DJ-ów VirtualDJ LE jest dostarczany wraz z urządzeniem, a użytkownicy WeGO będą mogli również liczyć na bezpłatną aktualizację do VirtualDJ 8 LE1 kiedy zostanie wydana. WeGO będzie kompatybilny z szerokim zakresem programów DJ włącznie z Algoriddim djay.
Prosta konfiguracja: wystarczy podłączyć WeGo do laptopa i uruchomić oprogramowanie. Ergonomiczne pokrętła WeGO i przyjazny w użytkowaniu interfejs sprawiają, że nauka obsługi jest bardzo szybka. Podświetlenie Pulse Control podpowiada początkującym użytkownikom podczas występu, kiedy beaty dwóch utworów są dopasowane, jakie efekty zostały aktywowane, i które odtwarzacze są aktualnie używane. Więc nowym adeptom DJingu, nauczenie się tej sztuki nie zajmie dużo czasu.
Po opanowaniu podstaw, użytkownik ma do dyspozycji szeroki zakres zaawansowanych funkcji przejętych z profesjonalnych produktów DJ-skich Pioneer – takich, jak Beat Sync, efekty dźwiękowe, pętle. Dla bardziej zaawansowanych WeGO oferuje możliwość miksowania z czterech odtwarzaczy.


Kluczowe funkcje DDJ-WeGO

Podświetlenie Pulse Control dodają wizualne ułatwiają naukę miksowania
Przejęte z popularnego kontrolera Pioneer DDJ-ERGO, podświetlenie Pulse Control dodają nowy wymiar do miksowania. Diody LED na tarczy Jog wskazują, które funkcje zostały aktywowane I jak dokładne jest miksowanie. Ponadto miłośnicy muzyki mogą dopasować kolor diod LED do własnych preferencji.
Diody tłumika kanałów 
Czerwone diody tłumika kanałów wskazuje beat odtwarzanej ścieżki w celu ułatwienia początkującym DJ-om zachowania odpowiedniego czasu zgrania miksowanych ścieżek. Intensywność podświetlenia odpowiada poziomowi transmitowanego sygnału tak, aby wiedzieli, czy wyłączyli odtwarzanie ścieżki po miksie.
Mix Pulse
Mix Pulse ułatwia początkującym DJ-om szybkie opanowanie sztuki dopasowania beatu. Światła wokół tarczy Jog wskazują beat wszystkich odtwarzanych ścieżek. Światła świecą mocniej im lepiej dopasowane są ścieżki, więc początkujący DJ może z łatwością mieć wizualne potwierdzenie swojego postępu w tej dziedzinie;
Launch Pulse
Czerwone światło przechodzi od przycisku Load do tarczy Jog jeśli ścieżka zostanie pomyślnie wgrana, więc DJ wie kiedy jest gotowa do odtwarzania;
FX Pulse
Różne wzory podświetlenia wokół tarczy Jog wskazuję, które efekty i filtry są aktualnie używane. Światła stają się jaśniejsze im intensywniej stosowane są efekty i filtry;


Jog FX
Efektami WeGO można dalej manipulować używając funkcji scratch oraz obracają tarczę Jog w celu dodania kolejnych warstw bogactwa różnych dźwięków;
Oprogramowanie VirtualDJ LE DJ 
WeGO sprawia, że korzystanie z oprogramowania dla DJ-ów staje się proste i przyjemne. Dzięki ergonomicznemu rozplanowaniu pokręteł i przycisków, początkujący użytkownik ma możliwość doznania niezwykłej formy sterowania funkcjami oprogramowania.
WeGO dostarczany jest wraz z oprogramowaniem VirtualDJ LE, a interfejs konsoli odpowiada rozkładowi regulatorów w oprogramowaniu dzięki, czemu początkujący użytkownicy nmie będą mieli problemów z obsługą funkcji. Naciśnięcie przycisku, obrót pokrętłem, czy tarczą Jog wheel na konsoli zostaje odzwierciedlone na ekranie komputera.
 
Początkujący DJ może mieć natychmiastowy dostęp do czterech wstępnie wgranych próbek. Funkcja hot cue pozwala na rozpoczęcie utworów od wybranych wcześniej punktów. Po opanowaniu podstawowych funkcji, DJ może zabrać się za korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak synchronizacja uderzeń, efekty dźwiękowe i pętle. Funkcja sterowania czterema odtwarzaczami pozwala im miksować aż do czterech utworów jednocześnie, z możliwością nagrywania miksów na VirtualDJ LE.
WeGO jest również kompatybilny z oprogramowaniem innych producentów, więc każdy może wybrać swoje ulubione.


 
Pięć opcji kolorystycznych z możliwością dostosowania podświetlenia dla personalizacji kontrolera
WeGO dostępny jest w kolorze czarnym, zielonym, czerwonym, fioletowym i białym. Podświetlenie tarczy Jog również można wybrać wedle preferencji spośród siedmiu kolorów. Ponadto użytkownik może wybrać własną mieszankę kolorów w jakich WeGO będzie podświetlone.

Kompaktowa konstrukcja zapewniająca łatwość transportowania i instalacji
WeGO z rozmiarami laptopa jest lekki I łatwy w przenoszeniu. Konstrukcja I rozkład pokręteł jest wzorowany na popularnym Pioneer DDJ-ERGO.
Instalacja również jest niezwykle prosta, ponieważ WeGO jest zasilany przez złącze USB. Wystarczy podłączyć go jednym przewodem do komputera. Panel złączy umieszczono na boku urządzenia ułatwiając dostęp do niego.
Pozostałe funkcje
• Wysoka jakość dźwięku
• Wbudowana karta dźwiękowa

www.pioneer.pl

więcej o DDJ-WeGO: http://www.pioneer.pl/pl/newsroom/news/DDJ-WeGO/page.html


Komentarze
 • artinho10 maja 2013, godz. 15:51
  Ja tu sobie posiedzę i poczekam na nadchodzący ból dupy ;)
 • greit10 maja 2013, godz. 16:38
  hehe artinho rozwaliłeś system :)
 • Bananowicz10 maja 2013, godz. 16:41
  to może być jeszcze łatwiej ?
  aaa może, pozbądźmy się dj'a.
 • security10 maja 2013, godz. 18:36
  dobry prezent na komunie haha
 • sWWiFt10 maja 2013, godz. 18:37
  jeszcze powinien sam gałę opier..., byłby ideał ;)
 • Aural Light10 maja 2013, godz. 18:54
  Chyba specjalnie piszecie takie artykuły żeby zadyma była haha xD
 • Pixik0710 maja 2013, godz. 19:03
  Artinho zniszczył. Tylko tak w zasadzie kogo to interesuje, na czym ktoś chce praktykować;).
 • djzwierzak10 maja 2013, godz. 19:17
  Z takim sprzętem to i głuchy zagra :)
  Nie obrażając głuchego :P
  Teraz to sam sprzęt będzie grał sety bez nas......
 • UcieX10 maja 2013, godz. 19:48
  Teraz jak ktoś się sfocha na publiczność to nie będzie problemu. DJ pójdzie pić z żalu, a konsola dokończy dzieła xD
 • Timber10 maja 2013, godz. 20:04
  wszyscy jesteśmy DJami
 • Matt_1310 maja 2013, godz. 20:53
  Niestety jest za łatwe. Widać różnicę w poziomie tych, co zaczynali na winylach i tych wyręczających się komputerem od samego startu.
 • kloch10 maja 2013, godz. 21:27
  nie chce tego za darmo
 • Matthew Mourner10 maja 2013, godz. 21:28
  Ciekawe ile FTB dostało za ten "artykuł" ^^
 • Luc Deep10 maja 2013, godz. 22:00
  tak sobie słucham seta Blank & Jones z Trance Energy 2002 granego z placków i człowiekowi aż dech zapiera z zachwytu:) te wspaniałe "pomyłki" typowe dla żywiołowego grania prawdziwego live na ponad 140 BPM. Ostatnio Indecent Noise fantastycznie bawił sie miksem na ASOT---pełna perfekcja:)

  https://soundcloud.com/anuga/blank_and_jones-[...]
 • djzuluSamurai10 maja 2013, godz. 22:12
  A wlasnie z czego gra IN ?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (25)