Impreza Deafconnected W X2 W Underfate odbędzie się 26 września 2013 (Czwartek), w klubie X2 Gdańsk. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Deafconnected W X2 W Underfate

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Deafconnected W X2 W Underfate

26 września 2013, X2 Gdańsk, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
27 września część składu Deafconnected wyjeżdża na 2 miesiące na trasę koncertową wraz z zespołem Keira is You, więc przed naszą dłuższą nieobecnością pokażemy w jakiej jesteśmy formie. Jesteśmy gotowi do wejścia do studia i to też planujemy na luty/marzec.

Deafconnected - Gdański zespół grający na pograniczu post rocka, sludge metalu i muzyki eksperymentalnej. Formacja powstała w kwietniu 2012 roku i po kilku miesiącach wytężonych prac nad koncepcyjnym materiałem rozpoczęła koncertowanie. Przestrzennie, surowo, ciężko i depresyjnie - Deafconnected.
https://www.facebook.com/Deafconnected

Underfate - zespół gatunkowo trudny do zaszufladkowania - łączy progresywny metal/rock z post-rockową aurą i elementami muzyki ambient. Najważniejsza w ich muzyce jest melodia i niebanalna rytmika. Próbują tworzyć coś nowatorskiego. Grupa powstała w 2010 roku i prężnie rozwija swoją działalność. Pochodzą z Kwidzyna, czym dowodzą, że małe miasto nie musi skazywać na definitywną porażkę w działalności kulturalnej.
https://www.facebook.com/underfate?ref=ts&fref=ts

Start 19:00
Wejście za symboliczne 5zł
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)