Impreza Defected Poznań odbędzie się 20 września 2019 (Piątek), w klubie Międzynarodowe Targi Poznańskie Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Defected Poznań

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Defected Poznań

20 września 2019, Międzynarodowe Targi Poznańskie Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Jedna z najlepszych imprez muzyki elektronicznej!!! DEFECTED pierwszy raz w Polsce ??????
Na zakończenie lata, prosto z Ibizy zjeżdżają się do Poznania najlepsi, znani na całym świecie Dj'e. Defected Poznań, nie możesz tego przegapić! 

Bilety w sprzedaży na: 
https://tobilet.pl/events/defected/ 

Pula limitowana! Wraz z wyprzedaniem określonej puli biletów, cena wejściówek wzrasta:
I pula: (wyprzedana)
 - bilet pojedynczy: 95 zł 

II pula - do 31 sierpnia 2019 
 - bilet pojedynczy: 110 zł
 - bilet VIP: 250 zł 
 - bilety grupowe: 
   - bilet dla 6 osób – 627 zł
   - bilet dla 7 osób – 732 zł
   - bilet dla 8 osób – 836 zł

III pula (w trakcie sprzedaży) - od 1 do 15 września 2019:
 - bilet pojedynczy: 130 zł
 - bilet VIP: 250 zł 
 - bilety grupowe: 
   - bilet dla 6 osób – 741 zł
   - bilet dla 7 osób – 865 zł
   - bilet dla 8 osób – 988 zł

IV pula - od 15 do 20 września 2019:
 - bilet pojedynczy: 150 zł
 - bilet VIP: 300 zł 
 - bilety grupowe: 
   - bilet dla 6 osób – 855 zł
   - bilet dla 7 osób – 998 zł
   - bilet dla 8 osób – 1 140 zł

Bilet VIP upoważnia do wcześniejszego, priorytetowego wejścia. Dzięki niemu możesz oglądać koncert z poziomu antresoli, zasiadając w wygodnej kanapie, mając dostęp do baru, tylko dla gości VIP.  

Nie zwlekaj i już dziś zakup bilet w niższej cenie! 

LINE UP // 
PurpleDiscoMachine
Ferreck Dawn
RIVA STARR
Mat.Joe

Defected Poznań

Defected Poznań

Defected Records to historia sukcesu brytyjskiej muzyki house. Wytwórnia założona 1 stycznia 1999 roku przez Simona Dunmore’a miała być odpowiedzią na legendarne, nowojorskie studio Marka Finkelsteina i Gladysa Pizarro -  Strictly Rhythm. Przez 20 lat swojej działalności odcisnęła niezapomniany ślad na brytyjskim rynku muzycznym. Nazwanie jej najbardziej wpływową wytwórnią w Wielkiej Brytanii nie będzie wcale przesadą. – Chciałem, żeby ludzie mieli w swoich domach półkę Defected, tak samo jak mają półkę Salsoul, półkę Prelude, czy półkę Strictly – twierdzi Simon Dunmore. Przez lata nie tylko współpracowali, ale również nawiązali przyjaźń m. in. z Bobem Sinclarem, Masters At Work, Denisem Ferrerem Rogerem Sanchezem, Kevinem Soundersonem, czy Toddem Terry.

MIEJSCE: Międzynarodowe Targi Poznańskie // PAWILON 6 (wejście od ul. Grunwaldzkiej)  

Purple Disco Machine – międzynarodowy DJ, producent i remixer. Urodzony w Dreźnie Tino Piontek, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2009 roku. Jego przełomowym kawałkiem był utwór „My House”, wydany w 2013 roku. Nie spoczywając na laurach artysta tworzył kolejne przeboje współpracując przy tym z Borisem Dlugoshem Aeroplane, czy Aloe Black. W 2017 roku opublikował swój debiutancki album Soulmatic, który zanotował ponad 42 miliony odtworzeń. Purple Disco Machine jest jednym z najbardziej pożądanych remixerów na świecie. 

Ferreck Dawn – DJ i producent z szesnastoletnim stażem. Jego utwory powstawały w znanych wytwórniach muzycznych takich jak Defected, Toolroom i Kittball Records. Autor takich przebojów jak Love Too Deep, Something Else, Rockin’, czy Old Dollars. Współpracował z wieloma muzykami takimi jak Carl Cox, Luciano, Nic Fanciulli, Maceo Plex, Mark Knight, Green Velvet, Richy Ahmed and Paco Osuna.

Kiedy tylko wydaje ci się, że znasz już Riva Starr wtedy on pokazuje zupełnie inną muzyczną osobowość. Urodził się we Włoszech, jednak od 2008 roku jego domem jest Londyn. W jego grafiku znajduje się ponad 200 koncertów rocznie. Zwycięzca w kategorii Best Breakthrough DJ w 13 edycji The DJ Awards na Ibizie. Jak stwierdził Fatboy Slim: Stefano is crazy sexy cool”. 

Mat.Joe, czyli Matze i Johannes – dwóch młodych ludzi z Berlina z zamiłowaniem do hip-hopu i house. Rap, Breakdance i Skateboarding stały się fundamentem ich przyjaźń w 2006 roku. W 2008 roku powołali do życia Twomanics, gdzie skupili się na produkcji dla niezależnych artystów. Po przeprowadzce z Hannoveru do Berlina w poszukiwaniu nowych wyzwań, jako Mat.Joe wypracowali swój własny, niepowtarzalny styl. Inspirację znajdują w każdym miejscu, a swoje nowe pomysły zapisują w pamięci smartfona.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)