Jakie jest najlepsze miejsce na rave? Ciężko stwierdzić, ale z pewnością jednym z najbardziej nietypowych jest... Sprawdź! 0 UserComments

Deweloperzy Ethereum zjechali do katakumb w Paryżu na... nielegalny rave techno

Artykuł dodano: 26 lipca, godz. 12:53
Odsłony: 1499x
Jakie jest najlepsze miejsce na rave? Ciężko stwierdzić, ale z pewnością jednym z najbardziej nietypowych jest... Sprawdź!


Szczyt ECC a nietypowy pomysł uczestników

Wraz z rozwojem branży kryptowalutowej liczne kolektywy zajmujące się zjawiskiem wirtualizacji pieniądza szukają coraz to bardziej nietypowych pomysłów na świętowanie swoich osiągnięć. Jednym z tego typu pomysłów było zorganizowanie imprezy w samym sercu francuskich katakumb, które obecnie mieszczą szczątki około sześciu milionów Paryżan.

Przeczytaj także: David Guetta, Eric Prydz, Alesso, Jordan Suckley, FAITHLESS... Posłuchaj setów z tegorocznej edycji Sunrise Festival!

Uczestnicy weszli do jaskiń o głębokości 65 stóp, które są wyłożone szczątkami milionów ofiar dżumy, co skutecznie czyni je największym na świecie grobem. Deweloperzy, gromadząc się w Paryżu na corocznej Ethereum Community Conference, największym europejskim szczycie Ethereum, gdzie przez trzy dni zebrało się 2000 osób, stwierdzili, że warto skorzystać z okazji i zafundować sobie mały dreszczyk emocji. Podzbiór deweloperów odwiedził ponurą, wielowiekową atrakcję, a był to luźny pomysł kilku osób ze środowiska i nie był kompletnie związany z konferencją. Pracując w tajemnicy, deweloperzy kryptowalut odpowiadali na pytania w ankiecie, zanim zostali połączeni ze scentralizowanym planistą, który podzielił małe oddziały deweloperów na grupy. 

Każda grupa została następnie rzekomo przydzielona do kanału na Telegramie i skoordynowana z wieloma punktami wejścia do jaskiń, aby nie zaalarmować urzędników. Wszystkie wejścia końcowo zbiegły się do oświetlonego świecami rave'u, który zawierał wszystko, co potrzeba na imprezie, od muzyki po bar. Jakie było wasze najbardziej nietypowe miejsce imprezy? Dajcie nam znać na Facebooku.

Zobacz nagranie z poprzedniej tego typu imprezy

Sprawdź także:

Sebastian Ingrosso i Salvatore Ganacci wspólnie zremiksowali The Weeknda – posłuchaj
Jak wypadł nowy dubstepowy festiwal w Europie? Relacja z Bass Paradise 2022
Na liście producentów nowego albumu Beyoncé znalazł się... Skrillex
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)