DJ ANTEX - wieloletni rezydent klubów Protector, bardzo dobry znajomy takich DJ-ów jak Insane czy ADAM DE GREAT nie żyje. Odszedł od nas mając zaledwie 42 lata. 0 UserComments

DJ ANTEX nie żyje. Znany polski DJ odszedł w wieku 42 lat

Artykuł dodano: 14 stycznia, godz. 21:27
Odsłony: 16918x
DJ ANTEX - wieloletni rezydent klubów Protector, bardzo dobry znajomy takich DJ-ów jak Insane czy ADAM DE GREAT nie żyje. Odszedł od nas mając zaledwie 42 lata.

Trwająca od 2020 roku pandemia koronawirusa nadal nie daje nam o sobie zapomnieć. Dziennie na świecie giną z powodu zarażenia wirusem tysiące osób - każdy z nas nie jest bezpieczny i nie znamy dnia ani godziny kiedy my lub ktoś z naszych bliskich będzie musiał się zmierzyć twarzą w twarz ze śmiertelny COVID-19.

Ten właśnie odebrał polskiej scenie klubowej wieloletniego rezydenta klubów Protector, stałego bywalca Seven Heaven i DJ-a, który zwiedził robiąc to co kocha cały nasz kraj wzdłuż i wszerz. 

DJ ANTEX nie żyje. Zmarł w wieku 42 lat

Niepokojące wieści o stanie zdrowia Damiana Antoniewskiego, znanego jako DJ ANTEX, dotarły do opinii publicznej w minioną Wigilię kiedy ten za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformował o złym stanie zdrowia spowodowanym koronawirusem.

Serdeczni przyjaciele
Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia chciałem Wam życzyć wszystkiego najlepszego.
Moje święta w tym roku są nie co inne od tych z poprzednich lat, niestety będę musiał je spędzić w samotności bez mojej żony i córeczek.
Jeśli Was mogę prosić, to proszę Was tylko o "Zdrowie" dla Mnie, bo to jest mi teraz najbardziej potrzebne.
Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że wkrótce uda nam się gdzieś wspólnie spotkać.
Wasz Dj Antex na dobre i na złe

Gdy wszyscy świętowaliśmy rozpoczęcie Nowego Roku, DJ ANTEX nadal walczył o swoje życie, o czym wspomniał składając dziesiątkom tysięcy swoich fanów życzenia noworoczne.

Kochani chciałem Wam życzyć szczęśliwego nowego roku i dużo dużo zdrowia. Ja walczę dalej o moje życie.

Post opublikowany o 17:55, 31 grudnia 2021 roku był jego ostatnim.

CJ STONE & DJ ANTEX Best Music 10.12.2021

Polska scena klubowa opłakuje DJ ANTEX'a

Damian odszedł od nas 14 stycznia 2022 roku w wieku 42 lat.. O jego odejściu zaczęli informować w dniu dzisiejszym, 14 stycznie 2022 roku, najróżniejsi przedstawiciele polskiej sceny klubowej.

Swojego szoku i smutku nie kryli chociażby DJ Hazel, DJ ŚWIRU, DJ STAHA, DJ Insane, rezydent i manager klubu Heaven Leszno - DJ WAJS, zarządcy klubu Protector Brzeski czy CJ Stone.

Żegnaj „braszka” bo tak właśnie do mnie czasami się zwracałeś, i pierwsze słowo jakie kojarzę z Tobą to właśnie „braszka”
Nie wierzę! maskara DJ ANTEX za szybko!!!!!! Najszczersze kondolencje dla całej rodziny i najbliższych… - napisał ADAM DE GREAT.

To bardzo smutny dzień dla całej branży klubowej w Polsce. Spoczywaj w spokoju, Damian.

Dj Antex - Seven Heaven Legnica 01.06.2019 (EMUZA.NET)

Sprawdź także

- Zmarł współzałożyciel Lollapaloozy - Ted Gardner
- Tranceformations 2022 odwołane - oświadczenie organizatorów
- Sunrise Festival wchodzi z wyjątkową ofertą. Najtańszy nocleg na świecie?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)