Impreza Dj Inox Nick Sinckler Klub Best Dwa Parkiety 18 odbędzie się 10 marca 2018 (Sobota), w klubie Best Września. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Dj Inox  Nick Sinckler  Klub Best  Dwa Parkiety 18

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Dj Inox Nick Sinckler Klub Best Dwa Parkiety 18

10 marca 2018, Best Września, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Kochani w sobotę 10 Marca mamy dla Was prawdziwą petardę ??
Odwiedzi nas duet: DJ Inox & Nick Sinckler Fan Page.
Pozytywna energia zza konsoli gwarantowana ?

Na górnym piętrze usłyszcie również rezydentów: Svinny oraz Riv
.
Dolny pokład to gratka dla wielbicieli disco & dance i r'n'b!, Lat 90'tych oraz współczesnych przebojów, imprezę wspólnie poprowadzą: Raiden & Skyline

Na imprezie rozdamy klubowe #gadżety.

???? Specjalne promocje na barze, o szczegóły pytajcie naszych barmanów.


? DJ INOX
Jeden z najpopularniejszych polskich dj’ów i producentów/ remixerów od ponad 20 lat znany doskonale na rynku klubowym. Jego nietuzinkowe produkcje „Light Up The Night” „Radiant” czy „I Like You”
pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojów. Jego grono fanów rośnie z dnia na dzień, a teledysk "Summer" oraz remix hitu „I Love Sex With My Ex” pozwoliły zdobyć serca słuchaczy ESKA.TV i wedrzeć się na sam szczyt !
Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym, że dziś INOX porywa tłumy ludzi swoją energią.
Do tej pory wystąpił niemalże na wszystkich znaczących festiwalach (Sunrise Festival. Sensation, Electrocity, Global Gathering).

? NICK SINCKLER
Amerykański wokalista, nieustannie poszukujący swojego miejsca na Ziemi. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul & r’n’b. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak: Billy Porter, Paradise czy Adam Joseph.
Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym.
Tuż po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inox feat. Nick Sinckler) owocuje muzycznymi hitami: I Like You czy Light Up The Night.
Kolejny ważny krok w jego artystycznym dorobku to realizacja projektu po polsku. Pierwszy singiel to cover znanego utworu Kayah Na Językach. Jego premiera odbyła się 21.06.2016 r. Dla swoich Fanów, Nick szykuje kolejny cover po polsku, a już w 2018 roku płytę ze swoimi autorskimi, polskimi utworami.

--- --- --- ----

? Sobota – 10 marca
? Start: 21:00
? Bilety: do 22:00 – 10 PLN, później 12 zł gwarantowane do 23.00. Od 23.00 - wstęp 15 zł
? Pierwsze 100 pań do godziny 22 wstęp na koszt klubu!
? Wstęp: +18. Zadbaj o swoje kulturalne zachowanie, a nie będzie problemu z tym, aby wejść do klubu! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument, który potwierdzi Twój wiek
? Rezerwacje: http://rezerwacje.klubbest.pl/ | tel. 789 444 789

www.klubbest.pl
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)