DJ Kuba & Neitan wezmą udział w interesującej imprezie jeszcze w tym miesiącu. Sprawdzamy szczegóły! 0 UserComments

DJ Kuba & Neitan zagrają pod koniec czerwca w Warszawie. Bilety już dostępne

Artykuł dodano: 16 czerwca, godz. 08:26
Odsłony: 154x
DJ Kuba & Neitan wezmą udział w interesującej imprezie jeszcze w tym miesiącu. Sprawdzamy szczegóły!


DJ Kuba & Neitan w Warszawie już niedługo

Niewielu jest polskich producentów, którym udało się przebić na szerszą światową scenę muzyki elektronicznej. Mimo że samo dojście na scenę zagraniczną do najprostszych nie należy, da się do tego grona jednak zaliczyć kilka osób. Sukcesy na międzynarodowej scenie obecnie odnoszą chociażby Sikdope, Blinders czy DJ Kuba & Neitan.

O ile kariera dwóch pierwszych artystów opiera się przede wszystkim na zagranicznym rynku, tak DJ Kuba & Neitan są zdecydowanie producentami z polskiego podwórka, którym raz na jakiś czas uda się przebić gdzieś wyżej. Nie można nie docenić jednak osiągnięć duetu, gdyż te mogą się podobać.

Artyści mieli okazję w końcu wydawać w takich wytwórniach jak Spinnin' Records czy Future House Music. Dodatkowo ich utwory otrzymywały support chociażby od Tiesto, Martina Garrixa czy Hardwella, a sami artyści są regularnymi bywalcami największych polskich festiwali.

Dlatego też wiele osób może się ucieszyć, że popularny polski duet zagra w stolicy na żywo jeszcze w tym miesiącu. Autorzy takich hitów jak Cream, Watch Out czy No Boyfriend wystąpią bowiem już 25 czerwca w warszawskim klubie Hulakula znajdującym się przy ulicy Jagiellońskiej 82B.

Bilety na występ DJ-a Kuby & Neitana kupisz - TUTAJ


Artyści rozpoczną swój koncert po godzinie 23. Sama impreza jest oczywiście 18+. Dodatkowo bilety z pierwszej puli na wydarzenie kosztują 30 złotych. Nie jest to zatem wygórowana cena za możliwość zabawy z jednymi z najbardziej popularnych producentów muzyki elektronicznej w naszym kraju.

Warto też się pojawić na samym wydarzeniu chociażby dlatego, że odbywa się ono zaraz przed rozpoczęciem sezonu, przez co jest spora szansa na to, że w setowej trackliście zagoszczą przedpremierowe utwory. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

Sak Noel x DJ Kuba & Neitan - No Boyfriend

Sprawdź także:

- Mamy Polaka na Ibizie, który wystąpi u boku Martina Garrixa!
- Tribbs wystąpi w warszawskim klubie Hulakula!
- Droga na Tomorrowland w formie... mozaiki? - zobacz video
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)