DJ Snake wraca z muzyką! Wiemy, kiedy ukaże się najnowszy kawałek francuskiego producenta. 0 UserComments

DJ Snake powraca. Lada moment wyda pierwszy solowy singiel w 2022 roku

Artykuł dodano: 24 maja, godz. 09:30
Odsłony: 232x
DJ Snake wraca z muzyką! Wiemy, kiedy ukaże się najnowszy kawałek francuskiego producenta.


Czego spodziewać się od DJ-a Snake'a?

Sporo się dzieje w ostatnim czasie w branży muzyki elektronicznej. Niemal codziennie zasypują nas nowe ogłoszenia związane z premierami, festiwalami czy współpracami. Wiadome jest, że muzyka elektroniczna nieustannie się rozwija, a sama jej popularność dodatkowo wzrasta w sezonie letnim.

Ostatnio jednak pojawiło się sporo świetnych informacji, które nie są związane ani z rozwojem EDM, ani z porą roku. Chodzi o liczne powroty producentów. Jest przecież cała masa artystów, którzy niegdyś zrobili sobie przerwę i do tego czasu nie wrócili. Jak widać, zaczyna się to zmieniać, a sam 2022 staje się rokiem come backów.

W końcu na ostatnim Ultra Miami powrócił Hardwell, wiadomo też, że w te wakacje swoje koncerty da Calvin Harris, ostatnio wyszło również na jaw, że należy się spodziewać sporo nowości od Skrillexa. Zachęcony swoimi poprzednikami mały powrót zademonstrował nam także DJ Snake.

Przeczytaj też: Skrillex odwołuje koncerty i potwierdza informację, na którą wszyscy czekaliśmy


Trzeba od razu powiedzieć, że w przypadku tego artysty sprawa ma się zupełnie inaczej. DJ Snake wszakże cały czas był aktywny na scenie i regularnie dawał koncerty, chociażby na ostatnim EDC Las Vegas. Fanom DJ-a mogło jednak brakować jego utworów w ostatnim czasie. Mija już miesiąc od ostatniego remiksu utworu Dog Eat Dog francuskiego muzyka. 

Próżno też w ostatnim czasie wypatrywać singli, te pojawiały się jeszcze w zeszłym roku. Cieszyć zatem może fakt, że to koniec posuchy muzycznej ze strony DJ-a Snake'a. Artysta bowiem za sprawą swoich mediów społecznościowych podzielił się z nami datą premiery najnowszej produkcji.

Utwór Disco Maghreb oficjalnie w sieci pojawi się już 31 maja. Szata graficzna okładki pozwala przypuszczać, że będzie on związany z motywami arabskimi. Pre-save utworu znajdziecie tutaj. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

DJ Snake - Disco Maghreb cover

Sprawdź także:

- Dobry czy 'Niedobry'? Sprawdzamy jak brzmi najnowszy collab od Firebeatz i Jay Hardway
- DJ Kuba & Neitan meldują się w Hexagon z nowym remiksem
- Auta twoich ulubionych DJ-ów. Czym jeżdżą Calvin Harris, Skrillex i DJ Snake - część 2
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)