Alex M.O.R.P.H. dj

Informacje o artyście

Alex Morph urodził się w 1975 roku w Bochum (Niemcy). Jego namiętność do muzyki zaczeła się już w bardzo wczesnych latach, co pomogło mu wyrobić swój własny muzyczny styl. Kiedy nastolatki w jego wieku sluchały np: „always on my mind” Pet Shop Boys, „I should be so lucky” Kylie Minogue czy „girl you now it’s true” Milli Vannilli’s, Alex Morph doświadczył techno detroit, acid, chicago house i inne promowane wtedy style muzyki elektronicznej. W późniejszym czasie Alex złapał okazję, aby zrobić nagranie na Love Parade, odgłos był ogromny, oferty od organizatorów zaczęły walić drzwiami i oknami - w wyniku czego został zaproszony na liczne narodowe i międzynarodowe imprezy. Jednak podczas jego koncertów zaczęła się pojawiać frustracja zamiast zabawy, w wyniku czego znalazł się na martwym końcu. Zrezygnował z mocnejszych uderzeń w swojej twórczości i nie chciał iść dalej z głównym nurtem tego rodzaju muzyki. W wieku 21 lat znalazł sporo czasu, aby odkryć się na nowo. Zrezygnował z osiągnięcia sukcesu i odrzucił wszystkie propozycje, aby wolny czas przeznaczyć dla nowych poszukiwania natchnień i znaleźć brakujące ogniwo w muzyce.
Minęły dwa lata od momentu rozpoczęcia przeszukiwania głębi swojej duszy, po czym wreszcie odnalazł styl odpowiadający jego osobowości: morphsound - kombinacja spokojnego trance, melancholicznie postępujących do przodu struktur dźwięku, wspomagany przez narastające uderzenia łapiący tym każdego słuchacza - wtedy właśnie narodziło się jego syntetyczne imperium.
Jego następnym dużym krok była zmiana zarządzania. Pod kierunkiem Woody Van Eyden, Aley Morph przeksięgował międzynarodowy biznes z osiągnięciami w Anglii, Szkocji, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, Węgrzech, Austrii i Szwajcarii. Teraz ma tylko jeden kierunek - prosto naprzód! Entuzjastyczny tłum 50.000 osób w Holandii na 'mystery land' i 35.000 fanatycznych ludzi na 'Trans Energy' w Utrecht mówią same za siebie. Alex odnosi wielkie międzynarodowe sukcesy wraz z jego dwoma projektami "Alex Morph" i "M.O.R.P.h.". Singiel m.o.r.p.h. - "mxm overdrive" i m.o.r.p.h. - "consequence", w koprodukcji z Ralf Merle i Markus Welt, został rozpowszechniony na cały świat i został użyty na wybranych kompilacjach jak "Talla 2XLC pres. Techno Club", "Goliath", "Ministry Of Sound", "Euphoria UK" i legendarny "Gatecrasher Compilations". Dodatkowo, został podpisany kontrakt na wyłączność z ID-T.

Aktualności

Artykułów (12)

1 2

Alex M.O.R.P.H.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto:
  • Team:
  • WWW: www.alexmorph.com/

Pozycja w rankingu

18/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

ENJOY by Tom Forester

ENJOY by Tom Forester

17 grudniaPacha Poznań
This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

18 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków

Imprezy

Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia