Aquatic Simondj

Informacje o artyście

Aquatic Simon o sobie: Swoje pierwsze zainteresowanie muzyką elektroniczną zacząłem przejawiać mniej więcej w roku 1995. Zainteresowanie stopniowo ewoluowało, pierwsze składanki Trance Allstars (:D), pierwsze sety z niemieckiego Love Parade czy Mayday w roku 2000, później chwilowe zainteresowanie tym co działo się w Ekwadorze w Manieczkach, pierwsze wypady na eventy w Polsce. Od 2005 roku praca w klubie Lunatic w podpoznańskiej Opalenicy - na początku jako barman, a od 2006 roku na początku jako LJ, a po zdobyciu niezbędnych umiejętności praca na konsolecie jako jeden z rezydentów tego klubu. W tym czasie grałem z wieloma przedstawicielami światowej sceny trance-owej - tj. John O'Callaghan, Simon Patterson, Sean Tyas, Bart Claessen, Mr Sam, Erwin Spitsbaard, Svenson, Strings, Jochen Miller. W tym samym klubie grałem również obok artystów, przedstawicieli innych niż trance gatunków - Westbam, Hardy Hard, Afrika Islam, Francesco Diaz, Martin Doorly, Nakadia i wielu innych. W klubie Lunatic niestety trudno było grać trance w środku imprezy, ale na każdej znalazłem przysłowiowe 5 minut dla siebie starając się wplatać remixy znanych utworów w wersjach trance. Klub Lunatic zakończył swoją działalność w 2009 roku i dalej poszedłem już swoją trance-ową ścieżką. Jeszcze po drodze trafił się udział w postaci seta w RMI FM u Piotra Wawrowskiego w Transmisji. Po klubie Lunatic przez blisko rok nie było żadnego grania - chyba z powodu ogólnego zastoju w muzyce Trance w polskich miastach - nie licząc eventów, mniejszych imprez niestety brakowało. Dopiero w połowie roku coś zaczęło się ruszać w Poznaniu za sprawą Rafuss-a, no i potem się zaczęło - regularne cykle imprez Music Fortress, Melodic Sea oraz We Love Trance (organizowane wspólnie z Next DJ-em) - miałem przyjemność grać prawie na każdej z tych edycji. Do dnia dzisiejszego, po drodze - pomiędzy tymi wszystkimi ww. wydarzeniami zagościłem równiez na Deluxe Stage podczas I Love New Year 2012/2013 w poznańskiej Arenie. I tak to wyglądało do końca 2013. W 2014 roku wziąłem udział w konkursie, w którym wygraną było granie na evencie Trancefusion w Pradze. Udało się! Dzięki uprzejmości i życzliwości znajomych, którzy głosowali, spamowali na portalach społecznościowych i przede wszystkim wierzyli w to, że się zakwalifikuję w tym konkursie. Kolejnym ważnym wydarzeniem był udział w imprezie Silesia in Love w Chorzowie, gdzie wspólnymi siłami kolektywów We Love Trance i Trance Chasers zbudowaliśmy prawdziwie transową scenę. W sierpniu 2014 pojawiła się również okazja, żeby zagrać na imprezie Future Sound of Egypt poprzedzającej Electrocity. Wspólnie z Rafussem zgłosiliśmy wtedy seta na konkurs i ponownie się udało - zagraliśmy na największym trance-owym wydarzeniu w 2014 roku w Polsce.
Rok 2014 jeszcze się nie skończył, więc na pewno do zobaczenia na niejednej trance-owej imprezie.

kluby, w których grałem: Lunatic Club (Opalenica), Antidotum (Charzykowy), Imperium Music Club (Śrem), Fort Colomb (Poznań), Be4 Club (Poznań), Cute Club (Poznań), Eskulap (Poznań), Tokyo Underground (Poznań), Tuba (Poznań), Tunel (Poznan), Czarna Owca (Poznan), Broadway (Bydgoszcz), Malibu (Gołańcz), Fonobar (Warszawa), Joker (Grodzisk Wlkp), Alibi (Wrocław)

ENG (short):
Few words about me:
I started playing in 2005 in Lunatic Opalenica Club in Poland, where I was one of resident DJs. This part ended in 2009. After this episode my music preferences started to head strictly into trance genre. Nowadays, I play at different club gigs in Poland (gigs with Classic Trance stages included). My sets are rather in progressive style. I put tracks from 128 bpm up to 140 bpm in one set. Tracks are selected very pecisely. You won't hear tracks with no energy in them, so be prepared!

Aktualności

  Artykułów ()

  Aquatic Simon

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Poznań
  • Team: We Love Trance CE
  • WWW: www.aquaticsimon.com

  Pozycja w rankingu

  46/ 1590Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Imprezy promowane

  ENJOY by Tom Forester

  ENJOY by Tom Forester

  17 grudniaPacha Poznań
  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  18 grudniaPacha Poznań
  New Year's Eve 2022

  New Year's Eve 2022

  31 grudniaX-Demon Wrocław
  A State Of Trance 1000 - Krakow

  A State Of Trance 1000 - Krakow

  12 marca 2022TAURON Arena Kraków
  Dreamstate Europe 2022

  Dreamstate Europe 2022

  23 kwietnia 2022Arena Gliwice
  Mamry Festival 2022

  Mamry Festival 2022

  29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  21 października 2022TAURON Arena Kraków

  Imprezy

  Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia