Headhunterzdj

Informacje o artyście

Headhunterz (znany również jako Antifact), właśc. Willem Rebergen (ur. 12 września 1985 w Amsterdamie) – holenderski muzyk, DJ.

W wieku 9 lat Willem Rebergen zaprzestał treningów w klubie piłkarskim, poświęcając się dziecięcemu chórowi. W studiu zbudowanym w starym kościele w miejscowiści Veenendaal (Holandia), Willem wraz z innymi dziećmi nagrywał bożonarodzeniowe piosenki dla dzieci. Częste przebywanie w profesjonalnym studiu nagraniowym pozwoliło mu poznać "od kuchni" jego działanie. Kiedy nie śpiewał, siadał przy sprzęcie nagraniowym i uczył się jak ono działa. W wieku 10 lat po raz pierwszy użyczył swojego głosu w filmie. Nie był to jednorazowy epizod - artysta nadal podkłada głos w filmach. W wieku 14 lat Rebergen zostawił chór. W domu miał mixer, który dostał na swoje dwunaste urodziny. Po kilku latach "jedzenia kurzu z łóżka" zdecydował, że zostanie DJ'em. Pożyczył od znajomych trochę pieniędzy i kupił gramofony, które podpiął do swojego starego mixera. Ten moment miał decydujący wpływ na jego przyszłe życie, a w szczególności na karierę muzyczną. Po pewnym czasie ściągnął Fruity Loops i tworzył kawałki. Miał wtedy 17 lat.

Razem ze swoim najlepszym przyjacielem, Bobby'm (DeeJ-010), wzięli udział w konkursie młodych talentów, który odbył się na scenie Purple podczas Defqon.1 2004. Był to ich pierwszy występ na tak dużej imprezie, w dodatku bardzo udany, ponieważ znaleźli oni uznanie w oczach profesjonalnych DJ'ów zasiadających w jury (m.in Luna oraz Pila) i wygrali. Po 1,5 roku lokalna gazeta zaprowadzila go do nowego sklepu z vinylami, znajdującego się w Veenendall. Willem dowiedziawszy się tam, że planowane jest otworzenie nowego labelu, zostawił swoje produkcje. Kilka miesięcy później, ukazał się jego pierwszy vinyl - Nasty D-Tuners - Check Ye Head. Strona A zawierała kawałek stworzony z jego przyjacielem Bobby'm, natomiast, strona B to jego własna produkcja. Drugi vinyl (Nasty D-Tuners - Breaking the Rules), wydany także przy współpracy z Bobby'm, tak samo jak pierwszy, okazał się dużym krokiem wprzód. Wielcy DJ zaczęli grać kawałki tworzone przez Willema i Bobby'ego.

Dov Elkabas aka "The Prophet", właściciel Scantraxx Records, podpisał z Rebergenem i Bobby'm pod koniec 2005 kontrakt. Od tego momentu kariera młodego Holendra potoczyła się bardzo szybko. Wystąpił podczas Q-Base 2005, następnie wspólnie z Bobby'me podczas X-Qlusive - The Prophet. Początkiem kolejnego, jeszcze bardziej spektakularnego epizodu jego kariery, był wspólny występ w Prophet'em podczas Qlimax 2006. W 2007 Headhunterz nagrał hymn Qlimax 2007, pt. "The Power Of The Mind". W 2009 Headhunterz nagrał hymn DefQon 1 2009 „Scrap Attack”.

Aktualności

Artykułów (3)

1

Headhunterz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Team: Scantraxx reloaded
  • WWW: www.headhunterz.com; www.headhunterz.nl

Pozycja w rankingu

72/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

ENJOY by Tom Forester

ENJOY by Tom Forester

17 grudniaPacha Poznań
This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

18 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków

Imprezy

Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia