Nastiadj

Informacje o artyście

Wśród ukraińskich i zagranicznych fanatyków muzyki techno, Nastia uważana jest za najcharyzmatyczniejszą wśród kobiecych artystek. Jej występy nie mogą pozostać obojętne dla absolutnie nikogo. Zawsze prowadzą one słuchaczy do niezwykle pozytywnej reakcji i niemal duchowych uniesień. A to wszystko dzięki tej dzikiej energii zmierzającej do ekstremalnych uniesień poprzez niezwykle wielki ładunek emocji i namiętności.

Ta posiadaczka nieskazitelnej słowiańskiej aparycji podczas występów łączy się emocjami z tłumem, zachowując niezwykłą naturalność ponieważ muzyka jest jej pasją i żyje wewnątrz niej. Bez wątpienia są to cechy artysty potrafiącego stworzyć doskonały nastrój i częściowo zmienić świat na lepszy!

Mimo jej młodego wieku, dzielnie stawia czoła trudnym lecz nobilitującym zadaniom jako Ambasador Republiki "Kazantip" w Kijowie. Doskonale zarządza swoją marką cyklicznych występów i audycji radiowych "Propaganda" w najpopularniejszej ukraińskiej rozgłośni radiowej (i jednej z najpopularniejszych w Europie) "Kiss FM". Nastia bez wątpienia plasuje się na podium najlepszych ukraińskich artystów. Dodatkowo, niewielu klubowych artystów na świecie może pochwalić się tak napiętym harmonogramem występów jak Nastia.

Aktualności

  Artykułów ()

  Nastia

  • Kraj: Ukraina
  • Miasto: Kijów
  • Team: SoundTrade / Bullitt Agency
  • WWW: www.facebook.com/nastia.official

  Pozycja w rankingu

  70/ 688Głosuj

  Nadchodzące imprezy