Paul Ercossadj

Informacje o artyście

Paweł Szydłowski znany również jako Paul Ercossa to pochodzący z Wrocławia DJ i producent muzyki elektronicznej.
Jego pasja do muzyki elektronicznej narodziła się w połowie lat 90', gdy po raz pierwszy zapoznał się z twórczością pioniera tego gatunku - Jean Michelle Jarra. Zainspirowany magią elektronicznych dzwięków, pod koniec 2006 roku zajął się produkcją własnych utworów. Niezliczone ilości godzin spędzone przed komputerem, poświęcone na wypracowywanie własnego brzmienia oraz stylu zaczęły się spłacać. Przełomowym momentem był maj 2010 roku, kiedy to Paweł podpisał kontrakt z labelem Marcusa Schossowa - Tone Diary, na wydanie jego pierwszej Epki "Naranja/Time Warp". Dalsza współpraca z Tone Diary zaowocowała pięcioma kolejnymi wydawnictwami: Adrenaline, FuzzyLogic, Ercogen, Return to Ether/After future. Jego produkcje są połączeniem techowych, ostrych dzwięków, pompujących basów, szalonych perkusji co w połączeniu z melodyjnością daje mieszankę nazwaną przez jego samego - 'techlifting trance'. Orginalny styl odegrał najbardziej prominentną rolę w osiągnięciu sukcesu I prawdopodobnie będzie charakteryzować jego kolejne wydawnictwa. Oprócz samej produkcji Paweł wykazał się również jako DJ gdzie w lipcu 2011 roku wystąpił na głównej scenie kołobrzeskiego Sunrise Festival stawiając kolejny krok do coraz większych celów.

Jego produkcje cieszą się suportem takich gwiazd jak : Tiesto, Armin van Buuren, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Eddie Halliwel, Mark Sherry, Marcus Schossow, W&W czy Menno de Jong.

Aktualności

 • GODSKITCHEN POLSKA – Niespodzianka!

  GODSKITCHEN POLSKA – Niespodzianka!

  25 września 2012, godz. 13:14komentarze (76)

  Nadeszła pora na ujawnienie tajemniczej niespodzianki związanej z Godskitchen Polska 2012! Z pewnością gratką dla wszystkich, którzy wybierają się 3-go listopada do Wrocławia jest informacja, że na i

 • Ercossa: 'Nie chcę tworzyć tracków z gotowców'

  Ercossa: 'Nie chcę tworzyć tracków z gotowców'

  2 lutego 2012, godz. 08:02komentarze (9)

  Niedawno przeprowadziliśmy z nim krótką rozmowę, przy której okazji obiecywaliśmy, że ciąg dalszy nastąpi. Tym razem z jednym z naszych wyróżniających się producentów chcieliśmy skupić się na...

 • 5 pytań do Paula Ercossy

  5 pytań do Paula Ercossy

  18 stycznia 2012, godz. 12:04komentarze (6)

  Nasz człowiek w wytwórni Marcusa Schossowa Tone Diary i jeden z najbardziej obiecujących polskich producentów Paul Ercossa opowiada nam o sukcesach, podejściu do muzyki i paru technicznych kwestiach..

Artykułów (3)

1

Paul Ercossa

 • Kraj: Polska
 • Miasto:
 • Team:
 • WWW:

Pozycja w rankingu

52/ 1591Głosuj

Nadchodzące imprezy