Puoteckdj

Informacje o artyście

Jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce.
Można go usłyszeć każdego popołudnia, od poniedziałku do soboty, w Radiu ESKA, kiedy odlicza 20 najgorętszych kawałków wybranych przez słuchaczy.
Z kolei w piątkowe i sobotnie wieczory jest gospodarzem ESKA Live RMX - czterogodzinnego show wypełnionego remiksami najpopularniejszych radiowych hitów oraz najgorętszymi klubowymi kawałkami.
Można go również spotkać w klubach w całej Polsce, gdzie jako DJ oddaje się swojemu hobby i prezentuje zestaw starannie wyselekcjonowanych utworów.
Jego sety są odzwierciedleniem bezwarunkowej miłości do muzyki house, choć sięga w nich również po produkcje z pogranicza gatunku. Jak mówi jego motto: „nie ma utworów, których nie można ze sobą zmiksować, trzeba im tylko na to pozwolić”.

Aktualności

 • Klubowe hity na kompilacji „ESKA Live RMX”

  Klubowe hity na kompilacji „ESKA Live RMX”

  19 listopada 2013, godz. 09:09komentarze (13)

  Imprezowe kawałki z popularnej audycji radia ESKA, teraz na dwóch płytach CD! Prezentujemy oficjalną kompilację "ESKA Live RMX". 26 utworów w doskonałym miksie, pełnym energetycznego klubowego grania!

 • Eska Love RMX - informacje organizacyjne

  Eska Love RMX - informacje organizacyjne

  8 lutego 2012, godz. 15:18komentarze (3)

  11.02.2012 MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE – ESKA LOVE RMX   Nadchodzą klubowe Walentynki nr 1 w Polsce - ESKA LOVE RMX! Muzyczne wydarzenie przygotowane specjalnie dla miłośników największych, klub

Artykułów (2)

1

Puoteck

 • Kraj: Polska
 • Miasto:
 • Team:
 • WWW:

Pozycja w rankingu

52/ 1591Głosuj

Nadchodzące imprezy