Sean Tyasdj

Informacje o artyście

"Sean Tyas jest najgorętszym producentem trance w tej chwili” - Armin van Buuren
"Zaznacz moje słowa …. Tyas będzie zaje***iście wielki!!” - John Askew - Discover label A&R
"Człowiek chwili! ” - John 00 Fleming (Czasopismo I-DJ)
....tak o Sean Tyas’ie mówią „wielcy” tego gatunku!!!

Prorocze słowa! Sean nadchodzi w 2007 roku!
Sean Tyas jest brzęczącym słowem w trance’owych kręgach. Jest jednym z najbardziej komentowanych DJ / producentów obecnej chwili. Nie tylko przez fanów, z trance’m zaprzyjaźnionych DJ, na forach oraz w sklepach muzycznych - ale również w najwyższych elitach trance’u z Armin van Buuren, Tiësto, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Judge Jules, Eddie Halliwell, Sander van Doorn czy Above & Beyond na czele!

Nowojorczyk z urodzenia obecnie mieszkający w Szwajcarii. Twórcze umiejętności Sean Tyas'a przynoszą na parkiet mieszaninę melodycznej harmonii i driving groove. To właśnie tym ujął wyobraźnię społeczności trance’u. Wsparcie dla swojego brzmienia Tyas otrzymuje w przerażającym tempie. Jego imię jak wysypka ukazuje się na playlistach każdego głównego DJ'a trance'owego.

Sean ostatnio został oznaczony etykietą „ODKRYCIA” Johna Askew - znakiem firmowym, szeroko rozpoznawalnym w muzycznym świecie. Jego debiutem w marcu 2006 był remix Aled Mann "Cold Fusion", lansowanym przez takich DJ'ów jak Eddie Halliwell i ATB. Został zamieszczony na Trance Republic 2. Wtedy też wygrał zawody Spinnin'Records na najbardziej prestiżowy remix Sandera van Doorna "Punk'd". Jego pierwsza solowa publikacja dla Discover – singiel "Lift", stała się jednym z hymnów trance’u 2006 roku. Nagrodzona tytułe Single Of The Week w audycji Armina van Buurena A State Of Trance - "Lift" zyskał mocne poparcie ze strony Paula van Dyka, Tiesto czy Judge.

Popyt na sety DJ'skie Seana Tyasa zwiększał w zastraszającym tempie tak poparcie dla jego sukcesu. W najbliższym czasie Sean pojawi się w Niemczech, Włoszech, Szwecji, Turcji, Norwegii, Polsce i Szwajcarii. Zagra w takich prestiżowych klubach jak Turnmills, Goodgreef, Passion, Inside Out, Gatecrasher, Slide / Garlands w UK oraz w USA i Kanadzie - gdzie znajdują się wspaniałe kluby Spundae czy 1015 i odbywające się tam festiwale Dooms Night.

Sean był ostatnio bardzo zaangażowany w nowe single i remixy dla dużych tytułów płytowych. Śledząc jego letnie poczynania widzimy, że nie próżnował. Wypuścił 'Mirella' na Afterglow, Insigma 'Open Our Eyes' (Sean Tyas remix) na ATCR, Beam 'On Your Mind' (Sean Tyas remix) na Beam Traxx.
Sean poszedł dalej: wypuścił remix Mike'a Foyle'a 'Shipwrecked' dla tytułu Armin's Armada oraz nadchodzący remix dla Discover, Afterglow i Echanced, jak również piorunujący cover Legend B 'Lost In Love'

Po pracowitym roku 2006 Seana Tyas już puka do drzwi listy „A” elit trance’u. Został wybrany w głosowaniu Highest New Entry w TranceAddict i pojawił się w dziale New Entry na liście Top 200 w prestiżowym DJ Magazine.

Aktualności

Artykułów (15)

1 2

Sean Tyas

  • Kraj: Szwajcaria
  • Miasto:
  • Team:
  • WWW: www.seantyasmusic.com/

Pozycja w rankingu

50/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

ENJOY by Tom Forester

ENJOY by Tom Forester

17 grudniaPacha Poznań
This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

18 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków

Imprezy

Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia