Jeszcze kilka lat temu nie myślałbym nawet o tym, że DNF będzie pojawiać się w wytwórni Kontor. Wczoraj został wydany prawdopodobnie jego najważniejszy track w karierze Polaka pt. In My Mind! 0 UserComments

DNF w towarzystwie światowej gwiazdy! Słuchamy utworu In My Mind z DJ'em Antoine'm

Artykuł dodano: 26 czerwca, godz. 18:22
Odsłony: 557x
Jeszcze kilka lat temu nie myślałbym nawet o tym, że DNF będzie pojawiać się w wytwórniach Kontor czy CYB3RPVNK. Czasy się jednak zmieniły, bo produkcji Dawida możemy słuchać w audycjach radiowych największych DJ-ów na świecie. Wczoraj został wydany prawdopodobnie jego najważniejszy track w karierze, a mianowicie numer In My Mind, który skomponowany został wraz z pomocą DJ'a Antoine'a. Sprawdźmy, jak to brzmi!


DNF stanie się międzynarodową gwiazdą?

Dawid swoje pierwsze kroki w przemyśle muzyki klubowej stawiał w wytwórni Xoni Records. Tam wydawał tracki, które do tej pory są jego największymi sukcesami, a mowa tutaj dokładnie o produkcjach pokroju Sick, Ready For The Bounce czy Shuffle Beat. Dwa lata temu nasz rodak zmienił otoczenie i zaczął wydawać w labelu znanego holenderskiego DJ'a - R3HABA. Znalazły się tam trzy jego tracki, a w tym dwie kolaboracje ze Skytechem. DNF gościł nawet w Darklight Records czy Spinnin' Records, a najczęściej odwiedzaną przez niego wytwórnią było oczywiście FRKNTN czyli polskie Freak Nation.

Przeczytaj też: Markus Schulz z nowym numerem. W tym roku wystąpi dwukrotnie w Polsce!

W marcu 2021-ego roku miała miejsce premiera piosenki Ringtone (Sorry I Missed Your Call), która bezapelacyjnie jest najważniejszą produkcją w całej karierze Polaka. Wyprodukował ją razem z wcześniej wspomnianym R3HABEM oraz swoim rodakiem o pseudonimie Fafaq. Kompozycja została zaprezentowana za pośrednictwem oficjalnego kanału holenderskiego DJ-a oraz wytwórni MDLBEAST. Na YouTube numer ten zdobył około 4 milionów odsłon, a na Spotify o milion więcej, także można tutaj mówić o sporym sukcesie DNF'a. Jak będzie w przypadku kolaboracji z DJ'em Antoine'm? Czy dzięki wydaniu owej piosenki w Kontor Records Dawid stanie się rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju? Przekonajmy się!

Ponad rok temu DNF wydał tą piosenkę z R3HABEM i Fafaqiem


Twórca imprezowych hitów w duecie z Polakiem

DJ Antoine to jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Europie, a w szczególności w krajach DACH. W latach 2011-2013 był u szczytu swojej kariery, a jego największym hitem jest do tej pory Welcome To St. Tropez, które trafiło w Polsce na sam szczyt listy ZPAV Dance Top 50. Tak stało się również w Luksemburgu, Rumunii oraz Czechach. Warto wspomnieć, że w sumie piosenka zdobyła około 240 milionów wyświetleń na YouTube, więc zdecydowanie mamy do czynienia z nie byle kim.

Polscy fani powinni też kojarzyć takie produkcje jak Ma Cherie czy House Party, które również stały sie hitami w naszym kraju. Teraz przyszła pora na to by kompozycja, przy której pracował nasz rodak stała się przebojem tego samego pokroju, a może nawet większego!

In My Mind to slap house'owy twór wyprodukowany przez naszego rodaka DNF'a oraz DJ'a Antoine'a. Czy ten fakt od razu spisuje produkcje na straty? Nic bardziej mylnego! Mimo, że jest to piosenka z gatunku, który nie jest zbytnio aprobowany przez innych producentów, to muszę przyznać, że przy tej produkcji naprawdę da się świetnie bawić. Wszystko za sprawą łatwego i chwytliwego tekstu, prostej i wpadającej w ucho melodii i wakacyjnego klimatu. Czego innego mogliśmy spodziewać się po takiej gwieździe jaką jest DJ Antoine? To przecież on przez kilka lat królował na europejskiej scenie dance.

Boli mnie tylko jeden aspekt. Piosenka In My Mind otrzymała oficjalny teledysk. Wszystko wygląda ładnie, występuje różnorodność widokowa, a tancerze potrafią zahipnotyzować. Problem jednak w tym, że ów materiał to jeden wielki spot reklamowy produktów DJ'a Antoine'a i nie tylko. Wypromowany został żel odmładzający, kawior, firma ochroniarska, a nawet wino autorstwa szwajcarskiego DJ'a. Jak widać nawet teledyski piosenek dance mają swoje drugie dno.

Posłuchaj i obejrzyj teledysk do In My Mind od DNF'a i DJ'a Antoine'a


Sprawdź także


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)