Już teraz możesz nabyć dożywotni bilet na Coachellę. Jest tylko jeden mały haczyk... 0 UserComments

Dożywotni bilet wstępu na Coachellę? Teraz to możliwe!

Artykuł dodano: 4 lutego, godz. 13:45
Odsłony: 619x
Już teraz możesz nabyć dożywotni bilet na Coachellę. Jest tylko jeden mały haczyk...


Darmowa Coachella? Brzmi jak plan

Coachella, czy raczej Coachella Valley Music and Arts Festival, to coroczny kalifornijski festiwal. Sama impreza skupia się głównie na muzyce typu rock, indie, hip-hop i oczywiście EDM. W wydarzeniu brały udział gwiazdy pokroju AC/DC, Dr. Dre, Snoop Dog czy Wu - Tang Clan. Sam festiwal nie zwalnia tempa w ostatnich latach, tak że wiele osób może ucieszyć fakt, że już teraz można nabyć dożywotni bilet na imprezę.

Część z Was pomyślała pewnie o konkursie. Są przecież często organizowane loterie, w których dla zwycięzców czekają świetne nagrody. Jednak by nabyć dożywotni bilet potrzeba tym razem czegoś więcej niż szczęścia. Cała akcja związana jest z niezwykle popularnym ostatnimi czasy rynkiem NFT.

Coachella wypuściła bowiem zestaw 10 tokenów NFT, których nabywcy dostaną dostęp do tej nielimitowanej przepustki. To jednak nie koniec benefitów. Prócz biletów zestaw zawiera bowiem kolację z szefem kuchni celebrytów, miejsca w pierwszym rzędzie na koncercie oraz wejściówkę do namiotu Sahara podczas najbliższej edycji wydarzenia.

Przeczytaj też: Goldenvoice vs Live Nation, czyli spór między organizatorami festiwali

Dodatkowo w obieg trafiło 1000 NFT w cenie 180 dolarów, które pozwoli nabywcom zaopatrzyć się fotoksiążkę Coachelli. Oprócz tego będzie również możliwość nabycia zdjęć i pejzaży dźwiękowych z festiwalu w cenie 60 dolców za sztukę. 

Sama ingerencja organizatorów wydarzenia w rynek NFT nie powinna dziwić. Trzeba pamiętać, że w listopadzie firma macierzysta Coachelli zmieniła nazwę Staples Center na Crypto.com Arena

Przekonujący jest też fakt, że procent od sprzedaży trafi na rzecz takich organizacji jak GiveDirectly, Lideres Campesinas i Find Food Bank. A Wy co myślicie o posunięciach Coachelli? Czy taka ingerencja środowiska muzycznego w rynek NFT ma sens? Koniecznie dajcie nam znać na naszym profilu na Facebooku

Coachella: 20 Years in the Desert

Sprawdź także

- Welcome To The Last Goodbye' - nadchodzi koniec projektu ODESZA?
- Najlepsze taneczne playlisty Spotify na domówkę
- Duet KREAM prezentuje siódmy set z projektu Liquid: LAB 

fot. Coachella
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)