Dokładnie rok temu, światło dzienne ujrzało wydawnictwo o tajemniczym tytule „.----”. Teraz przyszedł czas na kolejny element trance’owej układanki, przygotowanej przez legendarny projekt Solarstone. 1 UserComments

Druga część muzycznej trylogii od Solarstone

Artykuł dodano: 14 maja 2018, godz. 10:33
Odsłony: 2358x
Dokładnie rok temu, światło dzienne ujrzało wydawnictwo o tajemniczym tytule „.----”, na którym znalazły się znakomite single „A State Of Mind”, „I Found You” oraz „Choosing His Angels”. Teraz przyszedł czas na kolejny element trance’owej układanki, przygotowanej przez jednego z najwybitniejszych twórców tej odmiany elektronicznych brzmień. Przed Wami „..---”, czyli po prostu „2”.


Artysta ukrywający się pod pseudonimem Solarstone to nie tylko genialny muzyk, producent i kompozytor, ale przede wszystkim wizjoner. Jedna z tych postaci, bez których trance nigdy nie osiągnąłby dzisiejszego poziomu popularności. Twórca kultowych klasyków „Like A Waterfall”, „The Calling”, „Seven Cities”, „Solarcoaster” czy „Late Summer Fields”, wspaniałych remiksów oraz wielokrotnie wyróżnianych studyjnych albumów. Brytyjczyk Richard Mowatt jest również właścicielem labela Pure Trance Recordings i jednym z niewielu współczesnych przedstawicieli sceny klubowej, tak wiernych swoim muzycznym korzeniom.
Wydawnictwo pt. „..---” to druga część nowego materiału Solarstone, trylogii z przesłaniem zakodowanym w alfabecie Morse’a. Ponownie znajdziemy tu zestaw ośmiu klimatycznych i wciągających utworów, wśród których m.in. znany już singiel „Thank You”, kolejna odsłona „Shield” oraz nowe produkcje z udziałem Jonathana Mendelsohna i Meredith Call.

Hipnotyzujące dźwięki, piękne melodie i ta niezwykła atmosfera. Nie ma tu miejsca na żadne kompromisy. Jak trance to tylko w najczystszej postaci!


Tracklista:
01. Midsummer Nights
02. Shards
03. Thank You
04. I Want You Here (with Thea Riley)
05. Shield Pt. II
06. This Is Where It Starts (with Jonathan Mendelsohn)
07. Motif
08. Without You (with Meredith Call)

Premiera w Polsce: 11.05.2018 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Solarstone - Thank You


Polecamy również:

Komentarze
  • toudi2615 maja 2018, godz. 10:49
    Nie wiem czemu, ale słuchając tej płyty w domu to czuć tutaj niesamowite serducho Solarstone-a...Serducho do muzyki trance, której w obecnych czasach masowej produkcji takich albumów brakuje.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)