Dobre wieści z obozu duetu DUSS! DJ W, znany też jako Double U, wespół z Sebastianem S prezentują świeży kawałek, który ukazuje się na kompilacji sygnowanej zasłużoną zwłaszcza w świecie progressive.. 12 UserComments

DUSS: 'Marzenia się spełniają!'

Artykuł dodano: 7 sierpnia 2013, godz. 14:14
Odsłony: 5857x
Dobre wieści z obozu duetu DUSS! DJ W, znany też jako Double U, wespół z Sebastianem S prezentują świeży kawałek, który ukazuje się na kompilacji sygnowanej zasłużoną zwłaszcza w świecie progressive house'u nazwą "Renaissance". Phoenix Music International właśnie startuje z nową serią kompilacji "House Dimensions, The Renaissance Sessions", na której obok tuzów związanych ze wspomnianym labelem (w rodzaju Sashy, Digweeda czy Cattaneo) mamy polskie akcenty: remiks znanego wcześniej utworu duetu Karol XVII & MB Valence, a także niepublikowany dotąd utwór duetu DUSS. 

Oto, jak całą sytuacją komentują Wojtek aka DJ W aka Double U oraz jego kompan Sebastian S:

"Marzenia się spełniają. Czekaliśmy na to 5 lat. Na moment, kiedy pod prestiżowym szyldem ukaże się nasz numer. Bardziej prestiżowo już się chyba nie da. Pod kultowym szyldem RENAISSANCE ukazał się właśnie nasz wałek "Deep Field". Przepraszamy, ale dzisiaj nie musimy być skromni, wręcz nie możemy, bo pojawiliśmy się na składance z takimi nazwiskami, jak John Digweed, Sasha, Nic Fanciulli, James Zabiela, Maya Jane Coles, Gui Boratto, Butch, Nick Muir, Valentino Kanzyani i kilku innych. Śmietanka, prawda? 

Jest w tym składzie też nasz polski znakomity duet Karol XVII & MB Valence, czego z całego serca im gratulujemy. Jest to pierwszy i z pewnością nie ostatni owoc współpracy z Electrocity Management. Przyjaciołom z tej firmy mega dziękujemy. Huraaaaa! Będzie Dobrze!

DUSS" 


FRAGMENTY CAŁEJ KOMPILACJI: 

http://www.beatport.com/release/house-dimensions-the-renaissance-sessions-volume-1/1120157

WSPOMNINANA PRODUKCJA DUSS:

Deep Field (Original Mix) [Renaissance Compilation / PMI Dance] PMIDD11172 by DUSS Official
Komentarze
 • viscaelbarsa7 sierpnia 2013, godz. 14:32
  gratulacje i do usłyszenia 14-go :)
 • UcieX7 sierpnia 2013, godz. 14:41
  Takie akcje na pewno niesamowicie motywują do dalszej pracy :) Ogólnie nie moje klimaty, ale jak najbardziej zasłużone gratulacje! Ciężka praca, znajdowanie własnego stylu i osiąganie na tym polu sukcesów to jest sztuka muzyczna, a nie gonienie za modą i płynięcie z prądem bez własnego JA, bycie pajacykiem machiny marketingowej. Jeszcze raz gratuluję! :)
 • PlasticSociety7 sierpnia 2013, godz. 15:27
  Świetny kawałek od DUSS bardzo przypadł mi do gustu, co do kompilacji jest rewelacyjna, dawno nic tak dobrego nie słyszałem : Butch, Audiofly, Kanzyani mega dobre produkcję one moim zdaniem najbardziej się wyróżniają na tle tak dobrych utworów
 • sAjmOOn@7 sierpnia 2013, godz. 15:47
  Jestesmy z Was Dumni - DUSS !!!
  Deep Field w klasztorze ... Cóz to bedzie za Balet !!! :D
 • Luc Deep7 sierpnia 2013, godz. 18:09
  "Deep Field" coś wspaniałego,! Choć i tak najlepszym polskim kawałkiem dekady jest dla mnie "Fly With Ebola":)

  Gratulacje za znalezenie się w tak doborowym towarzystwie, prawdziwej progowej śmietance.

  "Deep Field" musi znaleźć się w Liście Przebojów!
 • Jerycho19887 sierpnia 2013, godz. 18:32
  Powtórzę się ponownie - panowie z DUSS błagam uraczcie swoich fanów jakimś albumem :D Co do kawałka jest po prostu genialny - mroczny, lekko piwniczny klimat wprost na eteryczną zabawę w eterycznym klubie (chociaż i na festiwalu bym do niego popląsał). Co zaś się tyczy kompilacji - w tym roku Renaissance bardzo nas rozpieszcza. Gui Boratto, Tale Of Us, ostatnio Tiefschwarz, a teraz House Dimension - to dobry rok dla brytyjskiej wytwórni ;)
 • acidapple7 sierpnia 2013, godz. 21:43
  genialny kawałek, chociaż tak jak @Luc Deep twierdzę, że "Fly With Ebola" nie jest w stanie nic przebić :)
 • symo817 sierpnia 2013, godz. 22:18
  Gratuluje...świetny kawalek!!!!!
 • chudy5d8 sierpnia 2013, godz. 01:27
  Słuchałem fragmentów na beatporcie, cała kompilacja bardzo dobra. A polskie akcent obok takich nazwisk jak Saiz, Zabiela, czy Digweed bardzo cieszą. Gratulację dla panów, bo ich kawałek wcale się nie chowa za twórczością wielkich nazwisk. Bardzo subtelne dźwięki.
 • Cinek__8 sierpnia 2013, godz. 01:35

  Gratulacje chłopaki! A do samego wojtka, to dzięki za magicznego seta na juwenaliach w Słupsku p;
 • mospin8 sierpnia 2013, godz. 09:09
  Przesłuc***ąc ostatni podcast specjalnie na EC ja juz sie nie moge doczekać 14 sierpnia godz 21 :-)
  Pozdro Panowie!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (12)