Impreza Dzień Teatru Z Urbancard Premium - Drugi Bilet Za 1zł odbędzie się 27 marca 2018 (Wtorek), w klubie Wrocław Wrocław. Start imprezy: godz. 11:00. .
0 Dzień Teatru Z Urbancard Premium - Drugi Bilet Za 1zł

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Dzień Teatru Z Urbancard Premium - Drugi Bilet Za 1zł

27 marca 2018, Wrocław Wrocław, start: 11:00

Zagrają na imprezie:
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU Z URBANCARD PREMIUM
DRUGI BILET ZA 1 ZŁ

W dniu 27 marca 2018 roku posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł zakupić bilety do teatru w jeszcze atrakcyjniejszej cenie.

Partnerami akcji są:
• Teatr Muzyczny Capitol,
• Wrocławski Teatr Lalek,
• Wrocławski Teatr Współczesny,
• Teatr Polski we Wrocławiu,
• Wrocławski Teatr Pantomimy.

W dniu 27 marca 2018 roku w godzinach od 11.00 do 19.00 w kasach wymienionych teatrów posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł nabyć drugi bilet za 1 zł.

Pierwszy bilet sprzedawany będzie w cenie regularnej, drugi (tańszy) bilet będzie można nabyć w cenie 1 zł brutto. Posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł nabyć maksymalnie 2 bilety, u danego partnera akcji, na spektakle odbywające się w terminie od 27 marca 2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku włącznie, z wyłączeniem premier, festiwali lub innych wydarzeń, których organizatorem nie jest teatr. Standardowo oferowana zniżka na zakup biletów w ramach programu URBANCARD Premium, nie łączy się z prowadzoną akcją.

Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem bezpłatnego programu URBANCARD Premium, to złóż wniosek na stronie www.wroclaw.pl/urbancard-premium - przystąp do Nas i korzystaj z przywilejów Premium!

AKCJA – „MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU Z URBANCARD PREMIUM” - ZASADY:

1. Organizatorem „Dnia Teatru” jest Urząd Miasta Wrocławia: Wydział Zarządzania Należnościami - Dział Pomocy Publicznej i Projektów Miejskich, prowadzący program URBANCARD Premium.

2. Partnerami biorącymi udział w Akcji „Dnia Teatru” są:
• Teatr Muzyczny Capitol,
• Wrocławski Teatr Lalek,
• Wrocławski Teatr Współczesny,
• Teatr Polski we Wrocławiu,
• Wrocławski Teatr Pantomimy.

3. Akcja „Dzień Teatru” skierowana jest wyłącznie do uczestników programu URBANCARD Premium, mających ważne uprawnienia do zniżek na posiadanej karcie, które będą weryfikowane w kasach Partnera.

4. Akcja „Dzień Teatru” będzie polegała na możliwości zakupu biletów na specjalnych warunkach w dniu 27 marca 2018 roku w kasach Partnera w godzinach od 11:00 do 19:00 z uwzględnieniem przerw wynikających z pracy obiektu Partnera.

5. Pierwszy bilet jest sprzedawany w cenie nominalnej obowiązującej u Partnera, drugi (tańszy) bilet będzie można zakupić w cenie 1 zł brutto. Standardowo oferowana zniżka na zakup biletów w ramach URBANCARD Premium, nie łączy się z wprowadzoną akcją „Dzień Teatru”, z zastrzeżeniem, że uczestnik programu URBANCARD Premium może zakupić bilet ze zniżką na dotychczasowych warunkach.

6. Uczestnik programu URBANCARD Premium może zakupić maksymalnie 2 bilety u danego Partnera na spektakle odbywające się w terminie od 27 marca 2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku włącznie, z wyłączeniem premier lub wydarzeń, których organizatorem nie jest teatr.

7. Wszelkie zwroty / anulowanie zakupionych biletów odbywają się zgodnie z Regulaminem danego Partnera.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)