Impreza Dzień Życzliwości 2017 odbędzie się 21 listopada 2017 (Wtorek), w klubie Wrocław Wrocław. Start imprezy: godz. 00:01. .
0 Dzień Życzliwości 2017

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Dzień Życzliwości 2017

21 listopada 2017, Wrocław Wrocław, start: 00:01

Zagrają na imprezie:
21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Przed nami w Wroclaw [Wroclove] już 12. edycja tej pozytywnej akcji. Hasłem przewodnim w tym roku jest “Znajdźmy nić porozumienia”.

Aby włączyć się obchody naszego święta, wystarczy być uprzejmym dla innych, pomóc komuś bezinteresownie i… uśmiechnąć się. Tylko tyle i aż tyle. Na wszystkich życzliwych tego dnia czeka szereg niespodzianek i atrakcji.

Z uśmiechem świętujemy od samego rana. Na pl. Grunwaldzkim, pl. Dominikańskim i w okolicach Dworca PKP wypatrujcie naszych wolontariuszy. Otrzymacie od nich mnóstwo życzliwości oraz… drobny upominek. Zapraszamy również na ul. Oławską na wystawę grafik Andrzej Tylkowski. A na rynku, w okolicy choinki, będzie na Was czekać GIFBOX - liczymy na Waszą życzliwą twórczość! Koniecznie z #zyczliwek.

Szczególnia przyjazna dzieciom tego dnia będzie Mediateka. O 16.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Marta Szloser, autorką książki pt. “Okruszki”. Godzinę później uwolnimy swoją kreatywność na warsztatach plastycznych z Iwoną Kamolą z wydawnictwa ilustris.pl oraz z jej córką.

Z nieco starszymi spotkamy się w U w Renoma. Wraz z Uniwersytet SWPS zapraszamy na dwa wykłady: “Jak być dla siebie życzliwym” Zofii Szynal i “ „Życzliwość a zdrowie, czyli przepis na szczęście” poprowadzony przez Maria Rotkiel.

A dla kinomaniaków OH Kino przygotowało pokaz filmu „Jutro będziemy szczęśliwi” w reżyserii Rene Gelina.

Szczegółowy harmonogram oraz informacje o zapisach na warsztaty i wejściówkach na seans filmowy znajdziecie na stronie: https://www.wroclaw.pl/dzien-zyczliwosci/dz-2017/


Bądźcie z nami tego dnia. Stwórzmy razem nić porozumienia!
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)