Po wielu miesiącach oczekiwań w polskim internecie pojawił się video portal polskiej muzyki klubowej: e-club.pl. Według pomysłodawców portal będzie zajmował się wyłącznie promowaniem polskiej muzyki klubowej i polskich a 11 UserComments

E-Club TV Online.

Artykuł dodano: 2 grudnia 2005, godz. 02:02
Odsłony: 5955x

Po wielu miesiącach oczekiwań w polskim internecie pojawił się video portal polskiej muzyki klubowej: e-club.pl. Według pomysłodawców portal będzie zajmował się wyłącznie promowaniem polskiej muzyki klubowej i polskich artystów tą scenę tworzących.

E-club pojawił się najpierw w Małopolskiej Telewizji Kablowej jako muzyczny program telewizyjny poświecony muzyce klubowej. Bardzo szybko zyskał sobie on przychylność widzów. Sukces programu pchnął producentów do tego, aby kolejne odcinki pojawiały się także w sieci internet, tak aby dostępność do kolejnych części programu miał każdy klubowicz w Polsce. Pomysł również zyskał aprobatę klubowiczów co z kolei skłoniło porducentów do stworzenia strony internetowej na której w wygodny sposób każdy internauta mógłby pobrac kolejne odcinki programu. Tak powstał portal E-Club.pl, który został wzbogacony o wiele innych, ciekawych zakładek.

Czym przede wszystkim będzie zajmował się ten serwis?. Na to pytanie odpowie Andrzej Adamski (DJ Edy), który jest głównym pomysłodawcą i realizatorem projeku: "(...)Cały serwis w miarę możliwość będzie opierał się na informacjach video. Będziecie mogli pobierać z naszej strony filmy z klubów, wywiady z dj'ami, producentami i ludźmi związanymi z muzą klubową. Nie będziemy promować zachodnich wykonawców, ale jak znajdą się w polskim klubie na imprezie to również będzie to dla nas ważnym tematem i wydarzeniem, które chętnie Wam zrelacjonujemy. (...)"

Prace nad portalem trwały bardzo długo i tak naprawdę jeszcze się nie zakończyły, jednakże portal pojawił się w sieci internet na razie w wersji testowej. Czy osiągnie sukces ?. Tego jeszcze nie wiadomo. Jak zawsze w takich przypadkach czas pokaże najlepiej czy tego typu projekt ma szansę na egzystencję w naszej polskiej wirtualnej rzeczywistości.

Tekst: Roman Majewski

Komentarze
 • Michalhiv2 grudnia 2005, godz. 13:51
  fajnie, oby sie szybko rozwinela :)
 • seahawk2 grudnia 2005, godz. 15:48
  zapowiada sie ciekawie :)
 • *MQ*2 grudnia 2005, godz. 16:33
  Heh, ja dostałam wczoraj linka od jednego z autorów :P Stronka zapowiada się całkiem nieźle, jeszcze do perfekcjonalizmu jej troszkę brakuje, ale z czasem na pewno będzie super ;)
 • MMarch2 grudnia 2005, godz. 18:33
  no nie powiem bo ogladalem kiedys jakies odcinki z tej tv i byly calkiem przyzwoite
 • IdealTone4 grudnia 2005, godz. 09:16
  Oby wiecej takich inicjatyw
 • tojuri4 grudnia 2005, godz. 13:46
  fajny pomysl z ta telefizja :D a mozr rozszezyc ja na cala polske :P
 • Adekk4 grudnia 2005, godz. 14:23
  No mi się to jak najbardziej podoba:)<piwo>
 • fafuck4 grudnia 2005, godz. 15:45
  No i Poratl E-Club bedzie tez posiadal radio internetowe, juz niebawem :)
 • djnager5 grudnia 2005, godz. 17:17
  Bardzo fajny programik. Oglądałem wszystkie odcinki. Pozdrawiam Dj'a Pantere (Manhattan) Klubbheads Rulez (LOL)
 • Myla5 grudnia 2005, godz. 23:27
  jresczce tylko rozkmini si e system downloadu tego co teotretuycznie niepowinno byc przez autorow serwisu udostepnione do downloadu i bedzie gi :P
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)