Podczas tegorocznej edycji Electric Daisy Carnival będziemy mieli okazję doświadczyć emocji związanych z wydarzeniem prosto z naszych domów. Sprawdź! 0 UserComments

EDC Las Vegas 2022 - szczegóły transmisji live. Czyje sety będzie można obejrzeć na żywo?

Artykuł dodano: 20 maja, godz. 13:06
Odsłony: 278x
EDC, będąc jednym z pionierów branży festiwalowej, z każdą kolejną edycją stara się zaskakiwać uczestników coraz to większą ilością atrakcji czy skalą urozmaiceń podczas swoich wydarzeń. Podczas tegorocznej edycji Electric Daisy Carnival będziemy mieli okazję doświadczyć emocji związanych z wydarzeniem prosto z naszych domów. Sprawdź!


USA stolicą integracji fanów EDM

Las Vegas, jedna z imprezowych stolic Stanów Zjednoczonych, przyciąga do siebie masę turystów, a w tym fanów muzyki elektronicznej. Właśnie tam odbywa się największe święto miłośników elektronicznej muzyki elektronicznej, EDC - Electric Daisy Carnival.

Przeczytaj także: Tak brzmi oficjalna kompilacja EDC Las Vegas 2022. Na playliście aż 70 utworów

Ponad 300 tysięcy osób przyjeżdża na Las Vegas Motor Speedway, aby wziąć udział w festiwalu, na którym liczba atrakcji z każdą kolejną edycją zadziwia coraz bardziej. EDC Vegas każdego roku oferuje jeden z najbardziej utalentowanych line-upów, nie inaczej będzie i tym razem. 

Najwięksi światowi artyści w jednym miejscu

Fani muzyki, którzy nie będą mogli pojawić się bezpośrednio na miejscu, wprost ze swoich domów będą mieli okazję do obejrzenia transmisji na żywo, podczas której wystąpią: AcrazeAlessoBIJOU b2b HabstraktFisherDillon FrancisDom DollaMatrodaILLENIUMJason Ross, Gigantic NghtmreJohn SummitAC Slater b2b Chris LorenzoPorter Robinson, San Holo, SIDEPIECE, Subtronics, Tchami, Vintage CultureZedd Zhu. Oczywiście, pełna lista artystów, którzy pojawią się w Insomniac TV, jest znacznie dłuższa, jednak sami organizatorzy nigdy zbyt szybko nie zdradzają wszystkich szczegółów dotyczących składu artystów wydarzenia. 

EDC na żywo z domu

Podczas trwania wydarzenia uruchomione zostaną cztery kanały telewizji Insomniac, w tym na platformach YouTube, Lomotif, TikTok i ku zaskoczeniu wielu, w grze Roblox. Co więcej, fani będą mogli doświadczyć emocji związanych z festiwalem na falach radiowych dzięki występom na żywo i wywiadom na wyłączność w specjalnej audycji Insomniac Radio, prowadzonej przez Emmę Kapotes i Taylora Kade'a, prosto zza kulis EDC. Aby nie przegapić najnowszych newsów związanych z EDC, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Zobacz set Tiesto z zeszłorocznej edycji EDC Las Vegas

Sprawdź także

FISHER, Charlotte de Witte i Rüfüs Du Sol na FEST Festival 2022. Kiedy występy?
Billboard Music Awards 2022 za nami. Kto zdobył statuetkę w kategorii „Najlepszy Album Taneczny”?
Heartbeat Festival z drugą sceną po raz pierwszy w historii. Do line-upu dołączyło sześciu artystów
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)