Prezentujemy Wam ostatnią część cyklu Electrocity Q&A. Przyjrzeliśmy się bliżej artyście, którego nazwisko mówi samo za siebie. Jest swojego rodzaju znakiem, gwarantującym wysoką jakość. Właściwie to 10 UserComments

Electrocity Q&A - Ferry Corsten

Artykuł dodano: 13 sierpnia 2013, godz. 14:25
Odsłony: 7567x
Prezentujemy Wam ostatnią część cyklu Electrocity Q&A. Przyjrzeliśmy się bliżej artyście, którego nazwisko mówi samo za siebie. Jest swojego rodzaju znakiem, gwarantującym wysoką jakość. Właściwie to słuchając jego produkcji czy setów nie da się tego nie zauważyć – Ferry Corsten!


Jest to niewątpliwie obecnie jedna z najjaśniej świecących gwiazd muzyki klubowej. Poprzez wiele lat pracy ugruntował swą pozycję na scenie, co dowodzi rokrocznie plasując się w czołówce wszelkich notowań, a przede wszystkim tego, które przygotowuje DJ Mag. Jako producent, Corsten wyróżnia się – poza ponadprzeciętną kreatywnością i twórczością – również niezliczoną ilość projektów i aliasów, dlatego wiele osób, szczególnie tych, które w elektronicznej muzyce tanecznej „siedzą” od niedawna, może mieć problemy z ich zapamiętaniem i skojarzeniem z artystą za nimi się kryjącym.  Na swoim koncie ma do tej pory pięć fenomenalnych albumów, z których ten ostatni – WKND podbił serca fanów na całym świecie. 


1. Czy posiadasz jakieś uzależnienia, pożeracze czasu (gry video, słodycze, Facebook)?

Jeśli mam być szczery to nie. Od czasu do czasu robię przegląd tego, co się dzieje na Facebook’u czy Twitterze. Nie ma nic takiego, co absorbuje mnie aż tak bardzo.


2. Jakie dania najchętniej przygotowujesz gdy jesteś w domu i oczywiście masz na to trochę czasu?

Uwielbiam kuchnię orientalną. Zapewne było by to coś w tym stylu
 
3. Jeśli mógłbyś przez jeden dzień posiadać jakąś super moc, to co by to było i dlaczego?

Sądzę, że była by to zdolność do teleportacji. Pomogła by mi ona uniknąć wszelkich spraw związanych z lotami. 

4. Jak wygląda Twój czas pomiędzy bookingami? Masz jakieś swoje pasje / hobby jak sklejanie modeli, zabawa ze zwierzętami, wyciskanie na siłowni, łapanie motyli, etc?

Między wyjazdami najczęściej spędzam czas w studio lub z moją rodziną. Moją pasją od lat jest muzyka, więc poświęcam jej każdą wolną chwilę.


Komentarze
 • kamyk200813 sierpnia 2013, godz. 14:42
  odsprzedam 2 bilety. tanio.
 • machal13 sierpnia 2013, godz. 15:20
  ten wywiad spowodował tą nagłą chęć odsprzedania XD ?
 • Seba211013 sierpnia 2013, godz. 15:48
  Ferry był dobry ale gdzieś do ''Twice in a blue moon''(choć muszę przyznać,że album nie był taki najgorszy),a teraz...cóż......
 • UcieX13 sierpnia 2013, godz. 16:29
  @ machal
  hahaha :D No cóż, faktycznie wywiad nudny jak flaki z olejem :D
 • Pawe_lo13 sierpnia 2013, godz. 16:56
  organizatorzy widac, ze bardzo madrze myslą ze dali date 14 sierpnia w sorde, fakt jest wolny czwartek bo swieto ale nie kazdy ma wolne w srode...
 • Pixik0713 sierpnia 2013, godz. 22:19
  Pawel_lo nie każdy ma wolne w sobotę czy niedzielę, ciężko zadowolić ludzi. Ba nawet nie każdy ma wolne 14tego. Cały szkopuł w takich datach jest jeden. W środku tygodnia łatwiej jest zakontraktować dja, prawdopodobnie jego cena też jest niższa. Stąd też u nas trochę festiwali próbuje się podpiąć pod święto jakieś. Mayday tak robił latami(ale nie w tym roku), electrocity również. Uważam, że to bardzo dobry pomysł-łatwiej o bookingi i są czasem tańsze. Co do Ferrego-muszę sprawdzić co u niego bo moja chwilowa fascynacja zatrzymała się na rock your body rock,watch out ;)
 • KarboT13 sierpnia 2013, godz. 23:19
  Pawel_lo, zwróć proszę uwagę, że Electrocity jest od samego początku zawsze 14-go sierpnia, bez względu na to, jaki to dzień tygodnia. Organizator nie wybierał sobie tej daty w tym roku. To jedna z cech, które wyróżnają ten festiwal - zawsze 14-go sierpnia, a nie 3-ci weekend po imieninach Krystyny, chyba, że jest akurat pełnia no to czwarty :)
 • greeNew13 sierpnia 2013, godz. 23:47
  Pawe_lo - skoro co roku jest ta sama data to ma się cały rok na załatwienie wolnego jednego dnia... napisałeś to tak jakby data imprezy była podana w zeszłym tygodniu. Już jutro ogieeeeeeń :D
 • viscaelbarsa14 sierpnia 2013, godz. 03:46
  greenNew ładnie wytłumaczył: od pierwszej edycji jest to 14 sierpnia, 15 jest dniem świątecznym - wolnym. A że kalendarz jest taki a nie inny, to w każdym roku wypada inny dzień. Nie ma tutaj innych podtekstów :)
 • Pawe_lo14 sierpnia 2013, godz. 09:06
  spoko loko :) to tylko moje zdanie :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)