Impreza Fabryka Festiwal odbędzie się 25 czerwca 2011 (Sobota), w klubie Tor Kolarski Żyrardów. Start imprezy: godz. 16:30. .
0 Fabryka Festiwal

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Fabryka Festiwal

25 czerwca 2011, Tor Kolarski Żyrardów, start: 16:30

Zagrają na imprezie:
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów elektronicznego brzmienia na Fabryka Festiwal – pierwszy festiwal muzyki elektronicznej w Żyrardowie.

Festiwal odbędzie sie 25 czerwca (sobota) na Torze Kolarskim w Żyrardowie, gdzie na specjalnie przygotowanej scenie zagraja znani Dj’je i producenci:

•Matush
oraz

•Simon Mattson.
Wspierać ich będzie lokalna ekipa dj’ska:

•Maryo
•Smith
•Mei Con
•Arson
•Bartosz Smolarek
•Mono Math
•Wojciech
Tuż po festiwalu w pobliskim klubie 3 ART odbędzie się się After Party, którego głównym gościem będzie Angelo Mike.


Impreza startuje o godzinie 16:00 i jak zapewne się domyślacie będą dominowały klimaty z pogranicza house, deep-house, tech-house oraz techno.

After Party odbędzie się we wspomnianym klubie 3art przy al. Piłsudskiego 1.

Wstęp:10 zł
Partnerzy imprezy: Urząd Miasta Żyrardów

DJ MATUSH

Matush to postać dokonale znana polskim klubowiczom. Stał się dzięki swojej osobowości, płynnej technice mixowania, wyjątkowej selekcji muzycznej oraz konsekwencji jednym z najbardziej docenionych DJów na polskiej scenie klubowej, a dzięki sukcesom własnych produkcji zyskał respekt także jako producent i remixer w Polsce jak i zagranicą. Zaczynał w 1990 roku od funky i hip-hopu zdobywając mistrzostwo Polski w screatchu, co dało mu możliwość występu na mistrzostwach świata 96’w Rimini we Włoszech.
W połowie lat 90-tych zaczął stopniowo zmieniać swoje preferencje muzyczne w kierunku muzyki „house” grając na wielu cyklach oraz dużych imprezach promujących „kulturę klubową”. Szybko stał się rezydentem kultowych już dzisiaj warszawskich klubów takich jak: Trend, Imperium Rytmu, H2O, Klatka, ZOO.
Intrygujący styl, komunikatywność oraz wieloletnie doświadczenie pozwala mu przechodzić muzycznie od funky przez energetyczne, pulsujące brzmienie house do progressive trance. Łatwość z jaką Matush radzi sobie ze zmianą miejsca i publiczności sprawia, że jest on dzisiaj jednym z najbardziej zapracowanych klubowych DJów oraz występuje jako gwiazda z gwiazdami na większości dużych wydarzeń muzycznym w Polsce takich jak: Instytut Energetyki, Creamfields , Go Play!, Love Parade, Sunrise, Tunnel Electrocity, Electropolise …

Simon Mattson

Jego pseudo artystyczne jest całkiem świeże na polskim i miedzynarodowym rynku muzycznym, ale nie dajcie się zwieść - to postać która od ponad 8lat występuje jako Simon.S! Podczas swojej kariery grywał zarówno w polskich jak i zagranicznych prestiżowych klubach wliczając SeOne (Londyn), Sass Club (Wiedeń) czy Mecca (Praga). Simon miał również szanse pokazać się na urodzinach światowej rangi klubu Godskicthen Air (Birmingham), gdzie grał u boku takich sław jak Eric Prydz, Nic Fanciulli, The Shapeshifters, Funkagenda czy Paul Thomas. W sferze produkcji Simon rónież, nie próżnuje: jego debiutancki remix wyszedł towarzystwie The Buick Project (Nic Fanciulli & Andy Chaterley) nakładem brytysjkiej wytwórni SIC Recordings, następnie „popełnił” remixy takich artystów jak: Sandy Rivera (Blackwiz Records), Paul Thomas (Starlight Music) czy Trophy Twins (Big & Dirty). Niedawno dołączył do prestiżowych house’owych wytwórni muzycznych – znanej na całym globie fabryki gwiazd - Defected Records oraz Strictly Rhythm czy Blackwiz Records (Sandy Rivera), w której latem tego roku ukaże się jego pierwszy debiutancki album! To niewątpliwie nowy rozdział w jego życiorysie... nowa muzyka, nowe projekty. Obecnie pracuje w studio razem z Sandy Rivera, światowej sławą legendą muzyki house.

ANGELO MIKE

Gram dla ludzi, i tylko z myślą o nich...

Prawdziwi profesjonaliści swoje nazwiska budują latami. Nawet największe sukcesy są dla nich tylko kolejnymi powodami, żeby dalej się rozwijać. Angelo Mike jest właśnie takim profesjonalistą, któremu spoczywanie na laurach nigdy nawet nie przeszło przez myśl. Ale sam profesjonalizm w zawodzie DJ-a i producenta to tylko połowa sukcesu - druga to talent, który sprawia, że za artystą podążają tłumy.

„Matka, żona i kochanka" - Mowa oczywiście o muzyce, która Jarka Czechowskiego przerodziła w Angelo Mike’a i nieprzerwanie umacnia jego fenomen. „Łatwo jest się zachłysnąć sukcesem, oddać hedonizmowi, zapomnieć o najważniejszych życiowych zasadach. Powodem, dla którego jestem tu, gdzie jestem i wciąż czerpię radość z pracy, jest miłość do muzyki, która nieustannie przypomina mi, po co to wszystko robię.“ – mówi o sobie Angelo Mike. A co robi? Od kilkunastu lat co weekend wchodzi na DJ-kę, żeby oddać publice kawałek siebie – tak, aby poczuli jedność z historią, którą ma im do opowiedzenia. Podczas jego występów nie ma podziałów na artystę i jego fanów. Jest idealnie zgrana całość, która porwana zachwycającą różnorodnością elektroniki z upływem nocy zdobywa kolejne niezapomniane przeżycia.

+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)