Reprezentant drużyny MDT Agency Fafaq regularnie wypuszcza kolejne swoje tracki w mocnej holenderskiej wytwórni High Contrast Recordings. Nie inaczej jest z najnowszym numerem, będącym przy okazji... 37 UserComments

Fafaq z hymnem Sunrise: faza czy lipa?

Artykuł dodano: 9 lipca 2012, godz. 11:16
Odsłony: 10604x
Reprezentant drużyny MDT Agency Fafaq regularnie wypuszcza kolejne swoje tracki w mocnej holenderskiej wytwórni High Contrast Recordings. Nie inaczej jest z najnowszym numerem, będącym przy okazji oficjalnnym hymnem zbliżającego się wielkimi krokami Sunrise Festival 2012.
Mimo że oficjalna premiera na Beatporcie była zaledwie kilka dni temu (2 lipca), kawałek już awansował na liście najlepiej sprzedających się produkcji Fafaqa na miejsce czwarte, tuż za „Rocket Fuel”, „21th Century” i „Indeed”. W zestawieniu utworów „progressive housowych” to w tej chwili pozycja numer 67., z tendencją zwyżkową, która zapewne utrzyma się do rozpoczęcia festiwalu. Czy później również kawałek ma szansę zdobywać nowych fanów?Trzeba przyznać, że mocno na przestrzeni lat zmieniła się formuła hymnu, ale też w tym czasie mocno zmieniła się muzyka, jaką gra się na świecie, również na Sunrise. Utwór „Opus Magnum” wpisuje się w dzisiejsze trendy, gdzie wszystkie bardzo energetyczne rodzaje muzyki tanecznej – house, trance, progressive, electro – mieszają się i tworzą coś nowego, trudnego do sklasyfikowania, najczęściej opisywanego jako 'modern', 'big room' etc.

Jak zwał tak zwał, świeży hymn na pewno ma w sobie eventowo-festiwalowy potencjał, jest więc szansa, że w Kołobrzegu sięgnie po niego nie tylko Fafaq. Jochen Miller grał na EDC w USA, kto zagra na Sunrise? Co sądzicie - faza czy lipa? Nadaje się „Opus Magnum” na hymn? I które hymny z przeszłości były najlepsze?

Bilety na Sunrise Festival są dostępne w naszej bileterii:
http://wlotki.pl/bilety/impreza/11060/sunrise-festival-2012.htm 


Fafaq - Opus Magnum (Sunrise Festival 2012 Theme) [High Contrast Recordings]

Komentarze
 • mateusz19098210 lipca 2012, godz. 12:55
  no właśnie rank1 jak sie patrzy
 • BazookaTomahawk10 lipca 2012, godz. 13:18
  Nie rozumiem was . . . Hymn jest nowoczesny. . . Wszystko idzie do przodu tak samo muzyka. Mogę sobię rękę odciąć że po sunrise bądz nawet po dłuższym czasie docenicie kawałek. Bo co ? Bo wspomniena, bo za***iste chwile ze wspaniałymi ludzi. . . Po Sunrise będziecie wzdychać jak usłyszycie ten kawałek :) Pozdrawiam serdecznie ; )
 • marcoss8110 lipca 2012, godz. 13:20
  MhoMuse: dokładnie tak to tutaj działa :) Ciekawe na kogo taki Arctic i Indecent Noise będzie "wymieniony" za trzy lata.
 • MhoMuse10 lipca 2012, godz. 15:34
  @marcoss81
  Na kogos pewnie kto juz jest monotonny, nie rozwija sie, ma podobne numery, korzysta z tych samych banków, ze sprzedał sie komercji, ze to nie jest to samo co 3 lata temu i ze skomponował c***owy hymn na Sunrise;)

  Indecent'a usłyszałem od kiedy pierwszy raz odpaliłem FL-a podajże wersje 2...koles dla mnie byl bardzo dobry, bardzo duzo sie od niego nauczyłem...szkoda ze mówią o nim dopiero wtedy kiedy zaczął wydawać w "znanym labelu"
 • mizio28510 lipca 2012, godz. 20:01
  Jak dla mnie ten hymn ma potencjal, choc Rank1 i Marcel Woods byli o nie co lepsi. Ale utwor i tak na plus;]
 • Luc Deep10 lipca 2012, godz. 22:50
  wydane w High Contrast więc wiadomo cos modernowo-trousowego czyli teoretycznie nie moje klimaty, no ale słucham....wytrzymałem minutę bez przerwy potem przeskoki co całości i jak dla mnie...LIPA---jak od kilku już lat:):)

  marcoss81---Indecent jeżeli będzie nadal tak pięknie "pędził" to zawsze bedzie w moich playlistach....tak jest od wielu lat z Solarstone, J00F czy Orkideą:)
 • makO19513 lipca 2012, godz. 01:50
  Jest tylko jeden prawdziwy hymn. I nim pozostanie na wieki, reszta do pięt nie dorasta.

  Dj Kriss - Sunrise (dub mix)


Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (37)