Impreza Fat Freddys Drop odbędzie się 1 sierpnia 2022 (Poniedziałek), w klubie Progresja Warszawa. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Fat Freddys Drop

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Fat Freddys Drop

1 sierpnia 2022, Progresja Warszawa, start: 19:00

Zagrają na imprezie:

Wejście: 19:00
Start koncertu: 20:00

W warszawskiej Progresji na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Fat Freddy’s Drop! UWAGA - wydarzenie przeniesione na Letnią Scenę Progresji!

Ten powstały w Wellington w 1999 roku siedmioosobowy zespół nigdy nie trzymał się ściśle partytury – podstawą jego istnienia jest twórcza improwizacja. Ich muzyka czerpie inspiracje z całego leksykonu czarnej muzyki. Wypełnione soulem wokalizy i jazzowe harmonie zderzają się z pogłosami i przeplatają z sekcją rytmiczną, która wypełnia rootsowe i reggaeowo-bluesowe przestrzenie.

Seria legendarnych już festiwalowych koncertów dała podwaliny pod debiutancki album “Based On A True Story”. Wydana w 2005 roku płyta spotkała się z niebywałą falą pozytywnej krytyki i poparcia publiczności. Osiągnęli tak wielką popularność w rodzimej Nowej Zelandii, że debiutancki krążek do dziś jest najlepiej sprzedająca się niezależnie wydana płyta (9-krotna platyna). W latach 2005-2006 Fat Freddy’s Drop zdobyli też siedem nagród nowozelandzkiego przemysłu muzycznego. To otworzyło im drogę do światowej kariery i występów na największych festiwalach.

Od samego początku istnienia żaden ich koncert nie wyglądał tak samo. Nie stanowi zaskoczenia fakt, że to granie na żywo jest tym co napędza zespół. Jeśli lubisz Fat Freddy’s Drop w wersji płytowej, nie możesz stracić okazji żeby sprawdzić ich na żywo! Jeśli na to miast nagrania Cię nie przekonują, warto dać im szansę na koncercie, ponieważ niesie to zupełnie inną energię!

+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Fort Wola 22, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/241 Zagłosuj na klub
Nadchodzące imprezy
Carpenter BrutCarpenter BrutPiątek, 14 października 2022Euforia DźwiękuEuforia DźwiękuPiątek, 21 października 2022Little BigLittle BigPoniedziałek, 21 listopada 2022
Poprzednie imprezy
Marc RebilletMarc RebilletŚroda, 3 sierpnia 2022Meute - Warsaw - ProgresjaMeute - Warsaw - ProgresjaŚroda, 1 czerwca 2022Boy Harsher  HideBoy Harsher HidePoniedziałek, 30 maja 2022TrSt - Warszawa OdwołanyTrSt - Warszawa OdwołanyCzwartek, 26 maja 2022Ben BohmerBen BohmerSobota, 7 maja 2022