Fatboy Slim z pomocą Riva Starr i Beardymana. Remikserzy też niczego sobie! 3 UserComments

Fatboy Cox Beardyman Starr

Artykuł dodano: 6 grudnia 2011, godz. 10:59
Odsłony: 7658x
Trudno w krótkim tytule inaczej zawrzeć nazwiska twórców, którzy uczestniczą w epce „Get Naked”. W długim eseju trudno by było zawrzeć wszystko, co ci panowie wnieśli do imprezowej historii. Już sami Fatboy Slim i Carl Cox to kawał historii muzyki, a są tu jeszcze inni.


Jak wieść niesie - „Riva Starr szukał pomysłu, Fatboy Slim wokalu, Beardyman beatu... Było lato, było gorąco, piwo było ciepłe, studio zbyt nagrzane”. Stąd pojawił się pomysł, żeby rzucić w świat hasło „Rozbierzmy się!”. Dziś, gdy w butach znajdujemy prezenty od świętego Mikołaja, to wydaje się bardzo odległe, pytanie więc brzmi – czy udało się ten klimat wtłoczyć do kawałka, który dziś panowie oficjalnie nam prezentują?

Riva Starr & Fatboy Slim feat. Beardyman - Get Naked (Club Mix)


Riva Starr & Fatboy Slim ft. Beardyman - Get Naked (Dub Mix)
Poza wersją club i dub, mamy jeszcze remiks od nie byle jakiego duetu – Carl Cox i Jon Rundell przygotowali naprawdę smacznego tracka, który już od piewszych taktów porywa nas do tańca zdecydowanym, technicznym beatem. Poza nim więcej tu już nie dorzucają, poza skorzystaniem z oryginalnego motywu od Fatboya i Starra, ale i tak jest dobrze. Co Wy na to? Która wersja najlepsza?

Riva starr & fatboy slim ft beardyman - get naked (Carl cox & jon rundell remix)
Komentarze
 • toudi266 grudnia 2011, godz. 15:57
  Ten sampel z tych utworów jest już tak oklepany i charakterystyczny, że można nim rzygać...ile to już razy był brany na tapetę przez rożnych twórców?????
  Jedynie remix Cox-a jakoś brzmi-reszta porażka.....
 • mefistek6 grudnia 2011, godz. 23:19
  Remix Coxa najlepiej brzmi ;) Szkoda że wokal Beardymana nie jest bardziej wyrazisty :(
 • korusek26 grudnia 2011, godz. 03:57
  Carl z Jon'em - Kawał Dobrej Roboty! :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)