Ferry Corsten: nowa audycja, nowy singiel i niekończący się WKND  Ferry Corsten jest jednym z najbardziej zapracowanych dj-ów i producentów muzyki Trance na świecie. Na swoim koncie ma setki wydań au 2 UserComments

Ferry Corsten: nowa audycja, nowy singiel i niekończący się WKND

Artykuł dodano: 28 czerwca 2012, godz. 14:06
Odsłony: 4070x

Ferry Corsten: nowa audycja, nowy singiel i niekończący się WKND

 Ferry Corsten jest jednym z najbardziej zapracowanych dj-ów i producentów muzyki Trance na świecie. Na swoim koncie ma setki wydań autorskich produkcji i remiksów, a kilka tygodni temu wydał kolejny autorski album. W Polsce usłyszymy go 21 lipca w sobotę na Sunrise Festival 2012. Sprawdzamy co nowego wydarzyło się w życiu Corstena?

 W-ee-K-e-N-D

Jednym z najważniejszych wydarzeń minionych kilku tygodni w życiu Ferry Corstena było wydanie kolejnego autorskiego albumu. Do współpracy nad utworami Ferry zaprosił m.in Armina van Buurena, Jes, Betsie Larkin i Arunę. 15 zapisanych utworów na płycie jest kolejnym dowodem na to, że jakość jego utworów to najwyższa półka w muzyce tanecznej.

Jak dotąd największy sukces na rynku odnotowały utwory zatytułowane „Feel It“, „Ain’t No Stoppin“ i „Brute“ współtworzony z Arminem van Buurenem. Ich śladem poszedł „Live Forever“. Propozycja numer 7 z albumu, na której wokalnie udziela się Aruna. Singiel wypuściło Flashover, a remiks Shoguna dotarł aż na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się utworów transowych na Beatporcie.

 

SLAM!FM

Kolejnym ważnym wydarzeniem w życiu holendra było przedłużenie kontraktu na „Corsten’s Countdown“ w holenderskim radiu klubowym SLAM!FM. Cotygodniowa audycja radiowa Ferrego będzie emitowana w każdy piątek między 22 a 23, a słuchacze po każdym odcinku mogą zagłosować na swoje ulubione utwory. 3 numery, które zgarną najwięcej głosów będą zagrane raz jeszcze w następnym „odliczaniu“ Corstena.

Ferry’s Fix

 Kilka dni temu Ferry ogłosił, że obok „Corsten’s Countdown“ pojawi się zupełnie odmienna i nowa audycja „Ferry’s Fix“, a o jej szczegółach dowiemy się niebawem z internetowej strony muzyka.

 Ferry Corsten: „Audycja Ferry’s Fix będzie skierowana do tych wszystkich fanów, którzy od lat pytają mnie o 100% miks dj-ski, który można posłuchać w samochodzie, na odtwarzaczu, czy w domu przed imprezą. Zatem Ferry’s Fix będzie zupełnie odmienną audycją od Corsten’s Countdown. Powód dla którego zdecydowałem się na dwie różne audycje, to przede wszystkim fakt, że Ferry’s Fix będzie wydawane raz na miesiąc i będzie tam zmiksowana muzyka, którą przez ostatni miesiąc grałem najczęściej podczas swoich występów w klubach i na eventach“.

 źródło: http://www.ferrycorsten.com

 

Ferry Corsten vs Sunrise Festival

Za kilka tygodni w Kołobrzegu odbędzie się jubileuszowa edycja festiwalu Sunrise. Na 10. wydaniu imprezy nie mogło zabraknąć Ferry Corstena, który jak dotąd wystąpił dwukrotnie dla publiczności w Kołobrzegu. Pierwszy występ odbył się w 2007 roku, a następny dwa lata później. Trzeci raz Corstena usłyszymy na Sunrise Festival w sobotę 21 lipca obok Paula van Dyka, Rank 1, Giuseppe Ottavianiego, Westbama, Moguaia, 4 Strings i innych. Bilety na imprezie można zamówić na stronie – www.BileteriaMDT.pl.

 

SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG

http://www.ferrycorsten.com

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.bileteriamdt.pl


Music Defeats Time Production Team

 

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)