Nowy autorski materiał, który podzielony został na trzy części, nie jest dziełem przypadku. To przemyślana koncepcja i efekt wielu znakomitych nagrań, jakie Richard stworzył w ciągu ostatnich lat. 1 UserComments

Finalna część klubowej trylogii Solarstone

Artykuł dodano: 26 listopada 2019, godz. 10:50
Odsłony: 1854x
Solarstone to nie tylko legenda muzyki trance, ale też jeden z najbardziej płodnych producentów elektronicznych brzmień. Jego nowy autorski materiał, który podzielony został na trzy części, nie jest dziełem przypadku. To od początku do końca przemyślana koncepcja oraz efekt wielu znakomitych nagrań, jakie udało mu się stworzyć w ciągu kilku ostatnich lat.W 2017 roku ukazał się album „.----”, na którym mogliśmy usłyszeć takie utwory jak „A State Of Mind” oraz „I Found You”. 12 miesięcy później, światło dzienne ujrzało wydawnictwo „..---”, zawierające produkcje „Thank You” i „I Want You Here”. Rok 2019 zamyka tą piękną muzyczną podróż materiałem zatytułowanym „…--”. Oprócz znanych już singli „Landmark” oraz „Sky”, na longplayu znajdziemy też kompozycje z udziałem Roberta Nicksona, Orkideii, Julie Scott, Betsie Larkin, Future Disciple czy Activii.

Richard Mowatt, legendarny DJ, producent i multiinstrumentalista, założyciel labela Pure Trance oraz radiowego show pod tym samym szyldem pokazuje, na czym polega magia tej odmiany elektronicznych brzmień. 10 utworów wchodzących w skład albumu to cudowne, klimatyczne, muzyczne arcydzieła. Osoby posiadające wszystkie trzy odsłony, będą mogły teraz odczytać specjalne przesłanie od artysty, zakodowane w formie alfabetu Morse’a i zrozumieć koncept tego całego, unikalnego projektu.


Tracklista:
01. Voyager II (with Robert Nickson)
02. Slowmotion V (with Orkidea)
03. Rainbow King (with Julie Scott)
04. Sky
05. Landmark (with Lostly)
06. Endeavour
07. Monkey Mia (with Future Disciple)
08. Spirit (with Activa)
09. Indestructible (with Betsie Larkin)
10. Father (with Gai Barone)

Premiera w Polsce: 22.11.2019 (ProLogic Music), W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.
Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl


Polecamy również:
  
Komentarze
  • Down19855 grudnia 2019, godz. 07:30
    Serio zero komentarzy,żywa legenda muzyki wydaje kolejny genialny album a tu cisza.coraz mniej ludzi słucha dobrej muzyki albo ftb umiera.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)