Jeżeli razem z nami uczestniczyliście w urodzinowych imprezach FTB w Lesznie i Zielonej Górze, pewnie jeszcze nie doszliście w pełni do siebie. Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i zabawę! 61 UserComments

FTB DJ TOP 2011: wyniki!

Artykuł dodano: 11 grudnia 2011, godz. 20:02
Odsłony: 14450x
Jeżeli razem z nami uczestniczyliście w urodzinowych imprezach FTB w Lesznie i Zielonej Górze, pewnie jeszcze nie doszliście w pełni do siebie. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za to, że wpadliście, za to, że świetnie bawiliście się razem z nami, za to, że stworzyliście fantastyczny klimat, dzięki któremu ten weekend zapamiętamy na długo! Napiszcie jak Wam się podobało, kto najlepiej zagrał, jak się podobał nowy klub X-Demon w Zielonej Górze, który w tym roku gościł TOP 10 rankingu, nas i Was.


Przypomnijmy, że od kilkunastu godzin już wiadomo, że najwięcej głosów w tym roku otrzymał DJ W! Wielkie gratulacje dla Wojtka, który powrócił na szczyt po krótkiej przerwie, a swoim wczorajszym setem udowodnił wszystkim po raz kolejny jak świetnym jest didżejem i przypomniał nam, skąd jego wielka popularność w naszym kraju. Człowiek bez profilu fejsbukowego wygrał w fejsbukowym głosowaniu! Najwyraźniej jego fani mają swoje profile. Gratulujemy też pozostałym didżejom, a Arcticowi życzymy powrotu do zdrowia.
Oto cała dziesiątka – pierwsze 5 miejsc daje nam wyraźnie do zrozumienia, że to ranking didżejów, a nie producentów, a także że najwięcej fanów mają panowie, którzy grają w polskich klubach już od ponad dekady.

FTB DJ TOP 2011

1. DJ W
2. @lex
3. Neevald
4. Miqro
5. Inox
6. Nitrous Oxide
7. Fafaq
8. Dave Schiemann
9. Arctic Moon
10. V_Valdi
Komentarze
 • patrykg911 grudnia 2011, godz. 20:34
  Piciuch: oczywiście że wszystko zostało ustawione., tak jak w zeszłym roku Inoxa dali na 5 żeby wiara już nie sapała KONIEC KROPKA
 • dj Soho11 grudnia 2011, godz. 20:35
  jak damnie to było super mała wada to taka ze stroboskopy na duzej sali były a ani razu nie były właczane !!!!!! ... Pozatym to było Mega pozdro dla wszystkich co byli i dla tych co nie mogli być
 • paulinka00011 grudnia 2011, godz. 20:37
  @piciuch: ale weź pod uwagę to że W przez wiele lat był rezydentem bluedisco (zapraszam w pierwszy dzień świąt zobaczysz jakie tłumy tam są gdy gra) i ma rzeszę stałych fanów. gdybym miała głosować na kogoś z tej listy to mój głos też by poleciał właśnie na niego ;]
 • cinek11 grudnia 2011, godz. 20:39
  nr 2 @LeX ... Szacun ;)
 • gróha11 grudnia 2011, godz. 20:40
  Po 1 największa klapa - Brak Arctica ! Nastawiałem się już dłuższy czas na jego trancowe brzmienia, szczególnie po tym jak dobrze zagrał na Dancetination ! A tu słysze że Arctic nie dojechał bo jest chory, no trudno-siła wyższa.
  Po 2 co do zajętych miejsc-to tak jak powiedział @lex, że miejsca się nie liczą bo oni robią to co kochają a my kochamy to co oni robią !
  po 3 - Jak dla mnie najlepiej zagrał własnie Alex(szkoda że tylko 30min), później Wojtek i Inox !
  Po 4- Co do nowo otwartego klubu X-demon to jest on zrobiony elegancko ! Zrobił na mnie duże wrażenie !
  Po 5 - Dziękuje wszystkim za wspaniałą impreze ! I na koniec Gratuluje Neevaldo'wi córki !
 • Bomek11 grudnia 2011, godz. 20:41
  U mnie Dj W zajął w głosowaniu 1 miejsce i nie to że jest o nim głośno i że jest popularny tylko pare rezy go słyszałem (na żywo chyba 2) i wiem że ma zawsze konkretne sety. Miqro na 4 szczerze na imprezie na samym poczatku juz zamulil, widzialem jak ludzie wychodzą z prakiety. On gra spoko ale nie na klubowy klimat, bardziej do niego odpowiednie są letnie klimaty...chillout, plaża. Obsługa klubu próbuje na sztywno wymóc w nas sztywnotę. Niestety średnio się to udało bo potem ludzie się rozkręcili i widziałem też klika afer (zasady klub ma swoje a klubowicze o tym nie mają zielonego pojęcia bo takich informacji nigdzie nie ma) a szatnia to porażka jedna wielka i wkur* u wszystkich co przy niej stali.
 • Feta711 grudnia 2011, godz. 20:45
  W na 1?
  bardzo sie ciesze!!
  szkoda tylko ze Skytecha nie ma...
 • patrykg911 grudnia 2011, godz. 20:45
  Dobry komentarz wyczytałem na jednym z profili fb - "jak zwykle wygrala banda Inox'a :P" heh motto dnia :)
 • Timber11 grudnia 2011, godz. 20:51
  Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Gratulacje Wojtek!
 • piciuch11 grudnia 2011, godz. 20:54
  Co się stało to się nie odstanie, to tylko ranking. Dla mnie to już nie tylko ranking popularności.. Guetta wygrał w DJ MAG Top 100 też sie pogodziłem. Ps. Gratki dla @lexa ;)
 • fazi11211 grudnia 2011, godz. 20:55
  haha ten ranking to wielka ściema,ciągle te same twarze :(....cały czas w 10siątce te same osoby hmmm tak było jest i będzie "koło wzajemnej adoracji"...a dla lepszego postrzegania wiarygodności portalu inox na miejscu 5piątym
 • fcbarca11 grudnia 2011, godz. 20:59
  Inox zamachowiec strzelał do ludzi;p
 • Marcin P-ce11 grudnia 2011, godz. 21:12
  a dla mnie Wojtek zupełnie zasłużone zwycięstwo, najbardziej szkoda mi było Miqro i to nie ze względu, że miejsce zaraz za podium tylko przez to, że jak Alex wszedł za konsole w czasie trwania seta to jego fani wcisnęli się na siłę pod scenę i zaczęli krzyczeć. Zupełnie zepsuło to klimat jego seta to raz a dwa pewnie sam Mirek się zbyt dobrze w takiej sytuacji nie czuł. Powinni uszanować każdego DJ'a i dać mu w spokoju zagrać 30 minut z jego fanami.
 • Adrian Delay11 grudnia 2011, godz. 21:16
  Była jedna bójka na sali i krwi się rochę polało ale ochrona szybko zareagowała lecz zirytowało mnie to ,że z siedzenia (białego na dodatek co razi podwójnie) nikt z obsługi nie raczył zetrzeć krwi ( wiem ,że to nie przyjemne zajęcie ale wypadało się przemóc , ubrać rękawiczki i to zrobić )
  No i właśnie te stroboskopy ... były ale tylko były bo żeby świecić to nie bardzo
 • Tomek77711 grudnia 2011, godz. 21:20
  kiedy impreza rankingu Ftb dj-i z świata :D ? ha ;D
  Gratuluje zwycięzcy
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (61)