Przez fanów nazywany włoskim maestro muzyki trance, z kolei koledzy po fachu cenią jego osiągnięcia i ogromne umiejętności. Album „Evolver” jest prawdziwą ewolucją twórczości tego genialnego muzyka. 11 UserComments

Giuseppe Ottaviani prezentuje „Evolver”

Artykuł dodano: 31 lipca 2019, godz. 10:44
Odsłony: 2376x
Przez fanów nazywany włoskim maestro muzyki trance, z kolei koledzy po fachu cenią jego dotychczasowe osiągnięcia i ogromne umiejętności. Giuseppe Ottaviani to nie tylko znakomity twórca elektronicznych brzmień, to także jeden z niewielu artystów reprezentujących scenę klubową, którzy na koncertach grają swoją muzykę na żywo. Album „Evolver” jest prawdziwą ewolucją twórczości tego genialnego muzyka.Aby zrozumieć wartość twórczą włoskiego DJ’a i producenta Giuseppe Ottavianiego, trzeba po prostu empirycznie doświadczyć tego, czym się zajmuje. Jego muzyka jest efektem interakcji z publicznością. Pewnej harmonii, która powstaje podczas setów i występów na żywo w ramach niesamowitego show Live 2.0. Dzięki temu artysta doskonale wie, jak ludzie reagują na dźwięki oraz przy jakich brzmieniach bawią się najlepiej.

Sam proces tworzenia materiału „Evolver” był na swój sposób oryginalny. Fani mieli unikalną możliwość łączyć się ze studiem Giuseppe i brać udział w sesjach nagraniowych online. Rezultatem jest 17 rewelacyjnych kompozycji, będących kwintesencją prawdziwego klubowego grania. Usłyszymy tu znane utwory „Tranceland”, „8K”, „Colours” i „Panama” oraz zupełnie nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane produkcje, które w większości powstawały w trasie, w różnych zakątkach świata.

Mistrz trance’owych brzmień z Rzymu prezentuje swój czwarty studyjny album, który jednak różni się od jego wcześniejszych płyt. Nie doświadczymy tu wokali czy subtelnych melodii, a tylko i wyłącznie pulsującą energię.


Tracklista:
01. Time Shif
02. Belasco 
03. Another Day In L.A. 
04. Empty World 
05. Ciudad De México
06. Soundbar 
07. Alto 
08. Raven
09. Tranceland 
10. 8K
11. Colours 
12. Have A Nice Trip
13. Follow The White Rabbit 
14. Pluto4 
15. Operator 
16. Panama
17. Sand Castle

Premiera w Polsce: 26.07.2019 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.


Giuseppe Ottaviani - Tranceland

Giuseppe Ottaviani - 8K

Giuseppe Ottaviani - Colours

Komentarze
 • Krzycho xjr1 sierpnia 2019, godz. 15:16
  Dreamstate Gliwice-Giuseppe mistrz !!
 • Maciej Sienkiewicz7 sierpnia 2019, godz. 11:17
  W moim odczuciu to album roku! Sporo brzmień udało się usłyszeć na żywo, na występach. Ottaviani ze swoim live 2.0 zawsze przynosi dawkę niesamowitej energii, a album evolver tylko potwierdza jak wysoki poziom na przestrzeni lat trzyma włoski maestro. Live ze studia zrobiły na mnie wrażenie, pokazały jak wygląda produkcja takich utworów od kuchni, pozwoliły nauczyć się czegoś nowego. Już czekam na kolejne produkcje
 • Daniel Kurek7 sierpnia 2019, godz. 11:04
  Album świetny chociaż nie znalazłem ani jednego utworu, który zwyczajnie by mnie zmiażdżył. A może powinienem przesłuchać jeszcze raz?
 • Damian Sawicki7 sierpnia 2019, godz. 10:41
  Dla mnie album roku jeśli chodzi o Trance. Petarda ????
 • Łukasz Stukan7 sierpnia 2019, godz. 10:44
  Hmmm. Brakowało na nim zaskoczenia, gdyż praktycznie wszystko to co znalazło się na albumie mieliśmy okazję usłyszeć w ASOT, podczas jego występu na żywo, oraz podczas występów. Mimo wszystko jest to jeden z najlepszych albumów trancowych roku. GO bardzo wysoko od lat podnosi poprzeczkę i jest w zupełnie innej lidze jako producent o występach na żywo nie wiem wspominając.
 • Maciek Musiał7 sierpnia 2019, godz. 10:43
  Dla mnie swietna robota!!
 • Jaro Jaro7 sierpnia 2019, godz. 12:45
  Dobry...
 • Marcin Kaczyński7 sierpnia 2019, godz. 13:42
  Gdzie zakupie?
 • Łukasz Prokop7 sierpnia 2019, godz. 14:27
  Mistrzostwo ??
 • Łukasz Maluchnik7 sierpnia 2019, godz. 15:45
  Świetny album. Coś dla tych, którzy twierdzą, że w dzisiejszych czasach nie ma dobrego trance'u.
 • Bartosz Kozłowski7 sierpnia 2019, godz. 19:50
  niech mi ktoś to proszę wytłumaczy co dokładnie oznacza fakt, że GO gra LIVE. chodzi o to, że nie puszcza gotowych trackow tylko na podstawie sampli robi za kazdym razem utwor na nowo ?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)