Impreza Głosujemy Na Pałac Branickich I Rynek Kościuszki W Street View odbędzie się 11 lipca 2011 (Poniedziałek), w klubie Węglowa Białystok. Start imprezy: godz. 10:00. .
0 Głosujemy Na Pałac Branickich I Rynek Kościuszki W Street View

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Głosujemy Na Pałac Branickich I Rynek Kościuszki W Street View

11 lipca 2011, Węglowa Białystok, start: 10:00

Zagrają na imprezie:
www.google.pl/streetview/polska
GŁOSOWAĆ można TYLKO RAZ!

pamiętajmy aby zachęcać, zapraszać i motywować ZNAJOMYCH!

o co CHODZI?
RAZEM wygraliśmy Monopoly. PAŁAC BRANICKICH może stać się polską wizytówką na Street View. rozpoczął się plebiscyt - "Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View".

ZACZYNAMY nasz nowy MARATON! głosujemy do 26 LIPCA!
ZAPRASZAMY ZNAJOMYCH, RODZINĘ I WSZYSTKICH!

zapraszamy do głosowania na: www.google.pl/streetview/polska

więcej informacji (z Gazeta Wyborcza Białystok):

Google Polska zaprezentowało finałową 15-tkę najciekawszych i najpiękniejszych polskich miejsc wskazanych w plebiscycie "Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View". Na liście, która została stworzona na podstawie kilku tysięcy zgłoszeń internautów znalazło się też miejsce dla Pałacu Branickich czy Rynku Kościuszki.

Street View to funkcja Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie i oglądać miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Dzięki niej internauci mogą oglądać ujęcia wykonane na wszystkich siedmiu kontynentach, w 27 krajach. Ponadto użytkownik może sprawdzić atrakcje turystyczne w danym miejscu.

Do 26 lipca można oddawać głosy na polską wizytówkę, czyli miejsce, do którego jeszcze tego lata przyjedzie ekipa Street View i którego zdjęcia jako pierwsze zostaną opublikowane w Mapach Google. Zwycięzca plebiscytu będzie również specjalnie wyeksponowany w internetowej galerii polskich skarbów.

W finałowej 15-ce znalazły się zarówno popularne, jak i mniej typowe miejsca, które swoim urokiem podbiły serca polskich internautów. Wśród nich znalazły się m.in. Rynek Główny w Krakowie, Zamek Krzyżacki w Malborku, czy Stare Miasto w Toruniu. Z Białegostoku wytypowane są dwa miejsca: Pałac Branickich i Rynek Kościuszki. Swoje głosy można oddawać na stronie internetowej Googla

Więcej... http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,9926716,UWAGA__Glosowanie__Palac_Branickich_moze_stac_sie.html#ixzz1RnwxEPtJ

+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)