Panie i panowie, przed Wami młoda gwiazda nowoczesnej muzyki klubowej prosto z line-upu polskiego eventu Premium Festival 6 czerwca w Katowicach, razem z nie taką młodą już gwiazdą muzyki tanecznej... 17 UserComments

Hardwell razem z Tiesto

Artykuł dodano: 24 kwietnia 2012, godz. 12:49
Odsłony: 8827x
Panie i panowie, przed Wami młoda gwiazda nowoczesnej muzyki klubowej prosto z line-upu polskiego eventu Premium Festival 6 czerwca w Katowicach, razem z nie taką młodą już gwiazdą muzyki tanecznej, która z kolei będzie ozdobą lipcowego Ultra Music Festival w Warszawie. Słowem młody wilczek Hardwell w studiu razem ze starym wyjadaczem Tiesto.
Kiedyś Tiesto był wyznacznikiem trendów i swoim wciągającym trance'em rozkręcił całą eventowo-festiwalową machinę, a przy okazji zainspirował setki naśladowców. W drugiej dekadzie XXI wieku dużo się jednak pozmieniało i akurat w przypadku tej dwójki producentów można powiedzieć, że to młodszy zainspirował starszego. To między innymi dzięki Hardwellowi Tiesto namieszał w swoim brzmieniu, uwspółcześnił się, pożegnał z trance'em i – trzeba mu to przyznać – skutecznie utrzymał swoją niesamowitą popularność i status w świecie muzyki tanecznej.Czas był najwyższy, żeby po wielkim wspólnym hicie „Zero 76” panowie znów wspólnie usiedli do produkowania, tym razem otrzymujemy remiks dla The Naked & Famous, kolejną zapowiedź składanki „Club Life Vol. 2”. A przy okazji sprawdźcie oficjalnie wydany kilka dni temu oficjalny remiks Tiesto dla Gotye, a także najnowszego Hardwella „Kontiki”. Na naszym fejsbukowym profilu rozgorzała dyskusja, czy utwór z Danniciem mocno przypomina „One” SHM czy to może my jesteśmy przewrażliwieni tak właśnie twierdząc. Na koniec mamy dla Was jeszcze minimix nowej kompilacji Tiesto. Przyjemności.

The Naked And Famous - Young Blood (Tiësto & Hardwell Remix) [Preview]


Hardwell Miami Aftermovie 2012


Gotye - Somebody That I Used To Know feat. Kimbra (Tiësto Remix)


Club Life - Volume Two Miami Mini Mix
Komentarze
  • Paczykot26 kwietnia 2012, godz. 22:23
    dupy nie urywa, ale ujdzie w tlumie
  • krysiawroclaw28 czerwca 2012, godz. 13:12
    ale to brzmi w klubach!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)